czwartek, 18 październik 2018 20:56

Flashback - light spectrum

Dekada lat 80.  stała się inspiracją dla najbardziej wyróżniającej się kolekcji tego sezonu, oferując nam przeróżne stylizacje. W tym roku, zima Parfois powraca do przeszłości, a Flashback odzwierciedla ten powrót. Kolekcja inspirowana jest ikonicznymi latami 80., w których przerost formy i proporcji, styl niemalże barokowy oraz kolory jak fuksja, turkus bądź musztardowy zajmowały specjalne miejsce.

 

Prawdziwy powrót do jednej z najbardziej charakterystycznych dekad nadaje życie kolekcji przygotowanej na nadejście zimy: dzikie wzory, elektryzujące kolory, biżuteria statement,przesadzone rozmiary, błyszczące tkaniny i bogactwo detali stają się tu centralnym punktem uwagi.

Czerń jest głównym kolorem i występuje w połączeniu z odcieniami pop, wprowadzającymi radość i odrobinę rozrywki w zimowym sezonie. Torebki, dzięki tkaninom i ich użyciu wyróżniają się przesadzonymi ozdobami, grawerami, wypukłościami czy draperiami w formie chust. Nerki i listonoszki stają się elementem niezastąpionym, gdzie pozłacane elementy doskonale współgrają z pikowanymi tkaninami. Całość sprawia, że nikt nie przejdzie obok nas obojętnie.

 

Biżuteria to przede wszystkim kolczyki - w różnych rozmiarach i wykonane z akrylu, z pozłacanymi wykończeniami rodzą się ze stylizacji retro. Chusty mają przeróżne wzory, mocne kolory i stanowią prawdziwy powrót do przeszłości.

 

Flashback nadchodzi z wielką siłą, aby udowodnić nam, że zima także może być pełna kolorów i radości. Ten powrót do przeszłości ma w sobie moc, aby pokazać nam energię i siłę kobiet w czasach, w których żyjemy.

 

 

Czytany 135 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1