piątek, 01 marzec 2013 15:35

Nie daj się zwieść sukkubowi!

Nieziemsko piękna kobieta zawsze, ale to zawsze oznacza kłopoty. Czasem zwyczajnie złamie nam serce, kiedy indziej wyczyści nam konto do zera, a innym razem zabiorą nasienie, aby produkować małe szataniątka. To nie żart – po prostu niektóre piękności mogą być zwyczajnie sukkubami.

Według tradycyjnych wierzeń, te demoniczne stwory odwiedzają bezradnych mężczyzn we śnie. Kusząc i namawiając do ekstatycznych przeżyć, mają osiągnąć kilka celów. Jednym z nich jest pozyskanie odpowiedniej ilości nasienia, którym inkuby miałyby zapładniać kobiety, aby te rodziły dzieci podatne na wpływy diabła. Innym jest pozyskiwanie energii życiowej a według skrajnych wierzeń – odbieranie ludziom duszy.

Niektóre przekazy uznają, że niecna i mocno hipotetyczna pierwsza żona Adama – Lilith – miała być królową sukkubów. Wynikało to z faktu jej ogólnie demonicznej natury – nie dość, że odeszła od swego męża (jedynego samca na Ziemi) to jeszcze ośmieliła się być jedną z siedmiu żon Lucyfera. Przydzielenie jej zarządzania demonami płci to już naprawdę czysta formalność.

Czy da się obronić przed sukkubem? Choć wiemy, że większość z Czytelników płci męskiej z pewnością nie chce się pozbywać wizji pięknej kobiety, to jednak podamy prosty przepis na uniknięcie spotkania z nimi. Wystarczy posiadać amulet, na którym będą wypisane imiona trzech aniołów cnót czystości. A wówczas żadne mokre sny nam nie straszne!

© 2013-2020 by SN2.EU