czwartek, wrzesień 28, 2023
środa, 21 grudzień 2016 11:57

Angus Weeks w Burger King

Burger King - Taxas BBQ Angus Burger King - Taxas BBQ Angus

Burger King wprowadził do oferty kolejne limitowane burgery. Texas BBQ Angus i Mozzarella Angus to propozycje dla miłośników burgerów z solidną porcją wołowiny Premium Angus. Oferta Angus Weeks dostępna będzie we wszystkich restauracjach Burger King w Polsce do 16 stycznia 2017 roku.

Texas BBQ Angus to duża porcja 100% wołowiny Premium Angus zatopionej w serze American. Do tego cztery plastry chrupiącego bekonu, pikle oraz świeże warzywa: sałata lodowa, plastry pomidora i cebuli. Wszystko to z dodatkiem sosu BBQ i majonezu.

Mozzarella Angus to wyjątkowe połączenie grillowanej na ogniu 100% wołowiny Premium Angus z dwoma plastrami sera Mozzarella. Całość uzupełnia świeża sałata, a smak podkreśla prażona cebulka zatopiona w majonezie i sosie Steakhouse.

Każdy z burgerów świetnie smakuje z Zakręconymi Frytkami, które dzięki pikantnym przyprawom potrafią konkretnie zakręcić kubkami smakowymi.

Serwowana w Burger King wołowina Premium Angus w całości pochodzi z certyfikowanych hodowli.

Kęs historii
Pierwsza restauracja Burger King otwarta została 4 grudnia 1954 w Miami na Florydzie. Zaledwie 3 lata później do sprzedaży trafił WHOPPER®, sztandarowy burger amerykańskiej sieci, który nieprzerwanie znajduje się w menu restauracji i cieszy się mianem kultowego. Każdego dnia restauracje Burger King na całym świecie odwiedza ponad 11 milionów ludzi, a gdyby ustawić w szeregu wszystkie WHOPPER®’y zjedzone w ciągu ostatnich 50 lat, stworzoną w ten sposób drogą można by pojechać na Księżyc i z powrotem 10 razy. Znakiem rozpoznawczym restauracji Burger King są burgery przygotowane ze 100% wołowiny grillowanej na prawdziwym ogniu, a także świeże, krojone na miejscu warzywa i aromatyczne sosy.

Więcej informacji na: www.burgerking.pl, www.facebook.com/BurgerKingPolska