czwartek, 14 listopad 2019 13:14

Imprezowa stylizacja włosów

Farba zmywalna Farba zmywalna

Choć szalone imprezy to głównie przywilej młodości, to jednak bez względu na wiek kochamy je wszyscy. Przed takimi wieczorami spędzamy często wiele godzin na przygotowaniach, bo przecież chcemy nie tylko wspaniale się bawić, ale także doskonale wyglądać. Dawno minęły czasy, gdy na takie spotkanie szliśmy ubrani po prostu nieco odświętniej.

Dziś liczy się oryginalność i kreatywność stylizacji. Farba zmywalna do włosów pomaga osiągnąć ten cel.

Większość z nas na co dzień nadal układa włosy w tradycyjny sposób. Jeżeli są to krótkie włosy, to zwykle rano modeluje się je po prostu na szczotce lub za pomocą lokówki. Dłuższe fryzury wymagają najczęściej użycia prostownicy, a te najdłuższe zaplatane są w warkocze lub związywane gumką i formuje się z nich luźne koczki lub koszyczki. Podobnie sprawa wygląda, jeśli chodzi o kolory włosów. Stonowane brązy i tradycyjny blond to najczęściej spotykane kolory damskich fryzur. Jednak w perspektywie imprezy do głowy przychodzą różne pomysły.

Co nas fascynuje, co nas pociąga?

Fryzury modelek pojawiających się na wybiegach zachwycają nieustannie. Nic dziwnego, że wielu z nas marzy, aby choć raz w życiu móc wystąpić w taki sposób. Włosy modelek zwykle są precyzyjnie i wymyślnie ścięte i ułożone. Próżno dostrzec w tym choć cień nudy i standardu.

Jeśli przyjrzymy się kolorystyce tych fryzur, to bardzo łatwo dostrzec prawdziwe szaleństwo. Klasyczne kolory włosów, do których jesteśmy przyzwyczajeni, tam po prostu nie istnieją, choć są one doskonałą bazą do wielu stylizacji. Róże, fiolety, żółcie, pomarańcze czy zielenie to barwy, które pojawiają się na głowach modelek. Czasami są bardzo intensywne, a czasami to tylko lekka poświata na włosach, kilka starannie wyselekcjonowanych kosmyków albo regularne pasemka w zaskakującym kolorze.

Spoglądając na to wszystko tęsknym okiem, warto wiedzieć, że każdy dzisiaj może sobie pozwolić na taką szaloną, jednodniową stylizację. W końcu farba zmywalna do włosów jest już dostępna w każdej chwili i dla każdego. Można śmiało zaszaleć – i to każdego wieczoru w innym kolorze.

Farba zmywalna do włosów – jak to działa?

Producenci wyszli naprzeciw potrzebom swoich klientek, a właściwie klientów także. Panowie też lubią zaszaleć i zafundować sobie niezobowiązującą, zwariowaną fryzurę na weekend. Farba zmywalna do włosów nie wnika w strukturę włosów i wraz z pierwszym myciem zniknie z ich powierzchni. Z reguły ma łagodną, żelową postać i jest bardzo łatwa w aplikacji. Nie brudzi ubrań, ba… nawet nie trzeba używać rękawiczek do jej nakładania. Śmiało zatem można sięgać po najbardziej ekstrawaganckie kolory. Można sprawić sobie weekendowe sombre, niezwykłe refleksy czy pasemka albo nawet jaskrawego irokeza. Po imprezie i myciu głowy włosy powrócą do normalnego koloru, tak aby następnego dnia nie szokować nikogo swoim wyglądem.

© 2013-2020 by SN2.EU