środa, 11 grudzień 2019 19:06

Krem do stóp

Krem do stóp Krem do stóp

Na co dzień wiele uwagi poświęca się pielęgnacji twarzy, włosów i dłoni. Cierpią na tym stopy. Przez większość miesięcy w roku są ukryte w butach i w skarpetkach, nie przykuwają więc uwagi. Warto jednak o nie zadbać, zwłaszcza jeśli ma się popękane pięty.

Jak pielęgnować stopy?

Istnieje wiele domowych sposobów, które służą pielęgnacji stóp. Wśród nich wymienić można kąpiele z dodatkiem ziół bądź soli morskiej. W celu odżywienia skóry można przygotować także miksturę, która składa się z łyżeczki miodu, 3 szklanek mleka i kilku kropli olejku migdałowatego. Niestety, w wirze codziennych spraw i wielu obowiązków, ciężko jest znaleźć czas na tworzenie domowych mieszanek i kosmetyków. Alternatywą jest skorzystanie z kremu do stóp, dzięki czemu pielęgnacja tej części ciała będzie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Po jaki krem do stóp sięgnąć?

Na rynku istnieje wiele kremów do stóp. Który z nich jest najlepszy? Zaufaniem klientów od wielu lat cieszy się krem do stóp na popękane pięty marki Neutrogena(https://neutrogena.com.pl/product/27). Daje on efekt intensywnego nawilżenia, a także łagodzi suchość popękanych pięt, pozwalając na ich regenerację. Sekretem skuteczności kremu jest unikalna norweska formuła, która zawiera łagodzący pantenol, a także połączenie hialuronianu sodu i gliceryny, które pomaga utrzymywać wysoki poziom nawilżenia. Efekty widoczne są już po pierwszej aplikacji, a regularne stosowanie kremu skutecznie poprawi wygląd i kondycję skóry stóp oraz pięt.

Jak stosować krem Neutrogena?

Krem jest prosty do stosowania. Wystarczy nanieść odrobinę kremu na skórę stopy dwa razy dziennie, a nawet częściej, jeśli pięty są bardzo popękane. Krem ma lekką i przyjemną konsystencję, a także doskonale się wchłania. Nie pozostawia na skórze lepiej warstwy.

Krem Neutrogena - skąd tak duża jego popularność?

Krem Neutrogena cieszy się zaufaniem klientów już od wielu lat. Jego autem jest unikalna formuła. Firma Neutrogena tworzy wszystkie swoje kosmetyki z troską o utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry. Jest to dobry trop. Skóra sucha szybciej ulega procesom starzenia, a także grozi pękaniem i uszkodzeniami. Atutem kremu do stóp na popękane pięty jest również jego wydajność i cena.

Warto zatroszczyć się o swoje stopy. Pielęgnacja twarzy i włosów często wymaga dużo większego wysiłku, na który jednak każda kobieta jest w stanie znaleźć czas. Nałożenie kremu na stopy zajmuje jedynie chwilę, a przyniesie spektakularne efekty. Piękna stopa to nie tylko atut w letnie dni, ale także inwestycja w zdrowy i młody wygląd.

© 2013-2020 by SN2.EU