czwartek, 01 marzec 2012 16:30

Konkurs dla miłośników mody

Kochasz bawić się modą? Lubisz komponować własne stylizacje ubrań? Nie jesteś zawodowym stylistą, ale nie brak Ci odwagi, żeby pokazać swój talent światu? Zgłoś się do zabawy, wygraj 1000 zł i przygotuj stylizację sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej – takimi słowami Arkady Wrocławskie zachęcają miłośników mody do wzięcia udziału w konkursie „Zostań Stylistą Arkad Wrocławskich”.

„Zostań Stylistą Arkad Wrocławskich” to konkurs skierowany do wszystkich miłośników mody. Mogą wziąć w nim udział amatorzy oraz osoby uczęszczające do szkół stylistów i projektowania mody. Słowem, wszyscy, którym obcowanie z modą sprawia przyjemność i mają ochotę na dobrą zabawę.

Pierwszym etapem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na fan page'u Arkad Wrocławskich, do którego dołączyć należy zdjęcie własnej, autorskiej stylizacji, utrzymanej w tematyce „Wrocławska Wiosenna Stylizacja”.

Drugim etapem jest wzięcie udziału w Bitwie Stylistów podczas finału konkursu w Arkadach Wrocławskich 10 marca 2012. W jej trakcie wszyscy uczestnicy zabawy będą przygotowywać swoje autorskie stylizacje i prezentować je przed publicznością Arkad. Ich talent oceni jury, w którego składzie zasiądą:
Jola Czaja - stylistka i dyrektor kreatywny sesji w magazynie „Viva!”

Adam Chowański - dyplomowany kreator stylu, absolwent Professional School of Make-up&Style i ekspert portalu stylizownia.pl
Krzysztof Szargawiński – dyrektor zarządzający Arkad Wrocławskich

Osoba, której pomysłowość i osobowość zdobędą serce jury, otrzyma 1000 zł, tytuł „Stylisty Arkad Wrocławskich” i przygotuje stylizację sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Centrum.

Zgłoszenia do konkursu na: www.facebook.com/arkadywroclawskie.pl

Czytany 1146 razy
© 2013-2019 by SN2.EU