niedziela, 20 listopad 2011 13:26

Drukarki czekają! Weź udział w konkursie

To już ten czas? Potrzebujesz nowej drukarki? Nic trudnego. 10 sztuk nowiutkich drukarek atramentowych Epson Stylus S22 czeka w pełnej gotowości, by zostać wysłanych właśnie do Ciebie! Jak je zgarnąć? Wystarczy wziąć udział w wielkim konkursie, który organizuje firma Black Point. Skoro rozdają, to trzeba korzystać!
Już za chwilę rozpocznie się szał świątecznych zakupów i poszukiwania upominków dla najbliższych, które potem dumnie spoczną pod zielonym, pięknie przybranym drzewkiem. Jak co roku. Dlatego może warto tym razem pomyśleć także o sobie? Chciałbyś dostać pod choinkę drukarkę? To ją sobie spraw, biorąc udział w nietypowym i wyjątkowym konkursie, który organizuje producent alternatywnych materiałów do druku – firma Black Point.

Jedno pytanie, wiele odpowiedzi

Trwający właśnie konkurs rożni się nieco od typowych zabaw z nagrodami. Wprawdzie na początek trzeba odpowiedzieć na pytanie, ale forma jest już inna. Tu nie decyduje dobra odpowiedź, bo takiej po prostu nie ma. Liczy się pomysłowość, kreacja, poczucie humoru i oryginalność, a szanse na zwycięstwo mają Ci, którzy użyją wyobraźni, a nie osoby, które wylosuje bezduszna maszyna. Pytanie brzmi następująco -  „dlaczego właśnie Twoja drukarka stworzy z produktami Black Pointa duet idealny?” – Tak postawione pytanie otwiera przed uczestnikami konkursu pole do popisu. Można na nie odpowiedzieć jednym celnym i oryginalnym zdaniem, a można wierszem, zdjęciem, czy grafiką. Bez znaczenia. Do drugiego etapu przejdą autorzy najciekawszych pomysłów – mówi Anna Kanak z działu marketingu firmy Black Point. Odpowiedź na pytanie należy przesłać pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 listopada o godz. 23.59.

Tusze za friko

Do walki o 10 drukarek stanie w drugim etapie 30 uczestników. Najważniejsze, to zachować trochę ciekawych pomysłów, bo przydadzą się one także w decydującej fazie konkursu. Otóż finaliści otrzymają od Black Pointa przesyłkę, a właściwie pierwszy prezent, w oczekiwaniu na ten właściwy. To zestaw nowiutkich  atramentów. Coś jednak za coś. Trzeba bowiem będzie zainstalować je w domowej drukarce i zostać… profesjonalnym testerem. – Chcemy, by użytkownicy dokładnie przetestowali nasze produkty i podzielili się swoimi opiniami na ich temat na Facebooku – mówi Anna Kanak. To jest właśnie to finałowe zadanie – przynajmniej trzy różne opinie na temat użytkowania atramentów Black Pointa. Organizatorzy znów otwierają furtkę z napisem „dowolność”. Więc zamiast haseł typu „jest super” albo „ładnie drukuje” liczą się pomysły, wykorzystanie multimediów i przede wszystkim kreacja. – Nie chcemy laurek od użytkowników, dlatego zwycięzcami zostaną Ci, którzy nas zaskoczą, zaintrygują albo rozbawią, a nie Ci, którzy opublikują największą liczbę pochwał – dodaje Anna Kanak.

Łączenie przyjemnego z… przyjemnym

Reasumując: nie wychodząc z domu, korzystając jedynie z własnej głowy, drukarki i klawiatury komputera można zapewnić sobie kilka dni porządnej zabawy, dostać za darmo zestaw jakościowych atramentów, a do tego zgarnąć nowiutką drukarkę. Głównych nagród jest aż 10, zestawy atramentów dostanie 30 osób, a o wygranej nie zdecyduje łut szczęścia, tylko pomysłowość. Nie pozostaje nic innego jak odpowiedzieć, przetestować i wygrać! W sam raz, by na święta obdarować również siebie.
Czytany 934 razy
© 2013-2019 by SN2.EU