wtorek, 10 marzec 2015 11:27

Nastrój się na wiosnę – wygraj płytę Marka Ronsona!

Konkurs Sn2 i Empik.com Konkurs Sn2 i Empik.com

Mimo, że pogoda jeszcze nas nie rozpieszcza, każdego dnia zbliżamy się do początku kalendarzowej wiosny. Pod koniec marca przywitamy ją w otwartymi rękami. Warto przygotować się na ta okoliczność, nastrajając się pozytywnie na wiosnę! Z tej okazji mamy dla Was 5 najnowszych krążków Marka Ronsona „Uptown Special”!


„Uptown Special”, czwarty album Marka Ronsona (jednego z najbardziej znanych i utalentowanych muzyków młodego pokolenia) to najbardziej innowacyjne i optymistyczne dzieło w karierze Marka. Jest też w dużym stopniu zainspirowana muzyką jego wcześniej młodości - hip-hopem, funkiem, soul i R&B. Płyty z taką muzyką puszczał na imprezach jako DJ i do tych brzmień powrócił po latach nagrywając nowy materiał.

Album wyprodukowany został przez Jeffa Bhaskera (Kanye West, Drake, Alicia Keys) i powstawał przez ponad 18 miesięcy w studiach w Londynie, Memphis, Los Angeles i Nowym Jorku. Większość tekstów na płytę – poza pierwszym singlem – napisana została przez znanego amerykańskiego pisarza, zdobywcę nagrody Pulitzera Michaela Chabona. Inne osoby, które miały duży wkład w „Uptown Special” to między innymi Kevin Parker (Tame Impala), wokalista Miike Snow Andrew, Emile Haynie (producentka Lany Del Rey, FKA Twigs) oraz rówieśnicy Ronsona James Ford (na co dzień Simian Mobile Disco, producent m.in. Arctic Monkeys), Hudson Mohawke (TNGHT) i DJ Zinc. Tradycyjnie z Markiem grają też jego „nadworni” muzycy: Homer Steinweiss, Nick Movshon i Tommy Brenneck. Specjalnym gościem na płycie jest Stevie Wonder – pojawia się w tutaj dwóch utworach.

Do rozdania w naszym wiosennym konkursie mamy 5 energetyzującyh krążków Marka Ronsona „Uptown Special”:

Aby wygrać wystarczy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odpowiedź na pytanie „Jaka piosenka nastraja najbardziej pozytywnie?”

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 laureatów – każdy z nich otrzyma płytę.

Konkurs trwa od 10.03 do 24.03.2015 roku

Wyświetlony 1756 razy
© 2013-2019 by SN2.EU