środa, maj 29, 2024
czwartek, 21 maj 2020 16:23

iPhone Screen Repair - Jak naprawić ekran w telefonie iPhone za mniej

wymiana szybki iphone 6s wymiana szybki iphone 6s

Niektórzy po prostu nie wiedzą, że mogą to zrobić, a niektórzy są po prostu zbyt leniwi, aby naprawić ekran.

W tym artykule dowiesz się, jak naprawić ekran telefonu iPhone za pomocą przewodnika i części zamiennych, które już możesz mieć. - wymiana szybki iphone 6s

 

 

Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wyjąć popękane lub potłuczone szkło iPhone'a, a będziesz mieć szkło gotowe do wymiany na nowe. Istnieje wiele sposobów wymiany szkła, ale wszystkie z nich będą wymagały przyzwoitej wiedzy specjalistycznej, aby zostały wykonane prawidłowo.

 

Będziesz także musiał wymienić baterię, jeśli nadal tam jest. Następnie należy dokładnie wyczyścić wnętrze telefonu alkoholem.

 

Po wyjęciu szkła i baterii można rozpocząć czyszczenie ekranu alkoholem. Aby usunąć zadrapanie z ekranu, musisz użyć żyletki lub noża, aby wykonać małe nacięcie w szkle.

 

Następnie musisz upewnić się, że usunąłeś styki przycisków bieżącej baterii, aby móc je wymienić na nowe. Wreszcie tylną część ekranu trzeba oczyścić alkoholem, aby usunąć z niej cząsteczki kurzu.

 

Ekrany muszą być przykryte celofanem, aby zapewnić ich ochronę. Po wyczyszczeniu ekranów możesz teraz zacząć nakładać nowe części iPhone'a.

 

Musisz znaleźć śruby iPhone'a, który jest zepsuty, i musisz je wymienić za pomocą dobrej jakości części zamiennych. Istnieje wiele śrub, które można znaleźć na półkach w sklepie elektronicznym, ale najlepszym sposobem na uzyskanie tego jest poszukiwanie części zamiennych w Internecie.

 

Użycie zestawu nowych śrub sprawi, że Twój iPhone będzie z powrotem połączony. Po wkręceniu śrub należy ponownie wbić szybę na miejsce.

 

Następnie należy włożyć nakrętkę przytrzymującą ekran w miejscu, w którym ekran był poprzednio umieszczony. Następnie musisz zainstalować ekran w iPhonie.

 

Na koniec musisz wepchnąć nowy ekran, a następnie możesz zacząć wymieniać plastikowe elementy przytrzymujące wyświetlacz w miejscu. Następnie możesz wymienić ładowarkę.

 

Naprawa ekranu iPhone'a jest bardzo łatwa i każdy może to zrobić za pomocą przewodnika i części, które mogą już mieć. Jeśli potrzebujesz nowej naprawy ekranu iPhone'a, wszystko, co musisz zrobić, to poszukać części zamiennych online, a następnie możesz to zrobić samodzielnie.