środa, 11 lipiec 2018 08:30

Poznaj najlepsze afrodyzjaki

Afrodyzjak to substancja, której spożycie wpływa na układ hormonalny, powodując zwiększony popęd płciowy, a więc i większą ochotę na seks. Tego typu działanie przypisuje się różnym ziołom,  owocom, warzywom i innym środkom. Za afrodyzjaki uznawany jest na przykład szampan, imbir, owoce morza, czy lubczyk. Poznaj najlepsze afrodyzjaki!

Afrodyzjaki dla kobiet

Jakie naturalne substancje działają pobudzająco na Panie? Jest ich całkiem sporo… Na kobiece zmysły dobrze działają przyprawy korzenne: anyż oraz goździki, a także szafran. Ich spożywanie powoduje widoczny wzrost energii, poprawę nastroju i wzmaga ochotę na miłosne uniesienia. Za kobiecy afrodyzjak uznawana jest również wanilia (jest polecana przez największych mistrzów Kamasutry) oraz marchew, która poprawia działanie kobiecych hormonów płciowych. Z innych afrodyzjaków warto wymienić korzeń maca, kardamon, kolendrę oraz ziele miłorząbu. Panie są bardzo podatne na różne zapachy, pobudzająco działa na nie olejek waniliowy oraz drzewo sandałowe. Zamiast standardowej gry wstępnej można zastosować masaż z olejkiem w roli głównej, by rozpalić kobiece zmysły! 

Afrodyzjaki dla mężczyzn

Jednymi z najsilniejszych afrodyzjaków, które działają na mężczyzn, są owoce morza. Ostrygi oraz krewetki, dzięki temu, że zawierają dużo cynku, fosforu, potasu oraz magnezu, zwiększają poziom testosteronu we krwi, wpływając na zwiększoną pobudliwość seksualną Panów. Podobne działanie wykazują pestki słonecznika oraz dyni. Jeśli chcesz rozbudzić zmysły swojego mężczyzny, możesz użyć w kuchni przypraw uznawanych za afrodyzjaki: gałki muszkatołowej oraz imbiru, albo urozmaicić posiłek o owoce wzmacniające pożądanie, takie jak arbuz, morele lub brzoskwinie. Mistrzowie sztuki kochania jako najsilniejszy środek na potencję dla Panów zalecają spożywanie imbiru z dodatkiem miodu, cynamonu, goździków i gałki muszkatołowej. Opcji jest wiele!

Uniwersalne afrodyzjaki

Jednym z najlepszych, bo działających na obie płcie, afrodyzjaków jest czekolada oraz napoje przyrządzane na bazie kakaowca. Za naturalny afrodyzjak jest również uznawane wino, które zastosowane w umiarze nie dość, że relaksuje, to jeszcze pobudza zmysły. W kuchni warto używać produktów o podniecających kształtach, takich jak na przykład szparagi. Do afrodyzjaków zaliczane są również owoce takie jak granat, melon, mango oraz avocado, nie tylko z uwagi na ich smak, ale również ze względu na ich zmysłowy wygląd i kształt.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do odwiedzin portalu WŁÓŻKU.PL. Znajdziesz tam wiele porad z takich dziedzin jak seks i relacje, zdrowie i life style oraz moda i uroda! Odkryj swoje intymne miejsce w sieci! 

Czytany 154 razy

Razem przez życie

  • 1