poniedziałek, lipiec 15, 2024
wtorek, 03 marzec 2020 15:05

Oświetlenie w rytm muzyki - czym są panele Nanoleaf?

Panele świetlne Nanoleaf

Na ich debiut w Polsce musieliśmy trochę poczekać. Dziś wiadomo, że było warto. Panele świetlne Nanoleaf szturmem wdarły się na salony i choć bankietów nie podbijają, to doskonale sprawdzają się w przestrzeniach klubowych. Sprawdziliśmy czym właściwie są i dlaczego sprawdzą się nie tylko w klubach, ale też w domach.

 

Innowacyjny sposób oświetlenia sali klubowych - czym jest?

Kafelki ceramiczne powoli odchodzą w niepamięć, dlatego producenci lamp zaczęli wymyślać coraz nowsze koncepcje oświetlenia. Panele świetlne Nanoleaf są przykładem projektu najnowszej generacji, który z każdą kolejną minutą przychodzi ze zdwojoną siłą i zaskakuje na każdym kroku. Panele LED Nanoleaf to nic innego, jak oświetlenie na ścianę, które po połączeniu kilku części zapewnia doskonałe źródło światła w każdym pomieszczeniu. Panele świetlne Nanoleaf doskonale sprawdzają się jako oświetlenie klubowe, gdzie po odpowiednim ustawieniu świecą w rytm muzyki. Stanie przy ścianie na imprezach dzięki produktom Nanoleaf nabierze zupełnie nowego znaczenia. Kluby natomiast zyskają rzeszę swoich wiernych fanów.

https://www.youtube.com/watch?v=jS__w9sADic

Łatwość obsługi, szybkość montażu

Przymocowanie tak dużej ilości kafelków wymaga sporo czasu i odpowiednich umiejętności graficznych? Nie z panelami świetlnymi Nanoleaf. Łączenie paneli przebiega bardzo sprawnie, dzięki elastycznym łącznikom. Do zestawu należy również dokupić komplet śrub, które zapewnią utrzymanie całej konstrukcji, bez potrzeby późniejszego poprawiania swojej koncepcji. Mocowanie paneli jest jednak bardzo proste i przy odpowiednim podejściu i przygotowaniu narzędzi, można to zrobić w kilkanaście, do kilkudziesięciu minut. Łatwość montażu najlepiej obrazuje poradnik video dostępny poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=885Obh0v3rg

Ciekawe wzory na każdej ścianie

W zależności od tego, ile kafelków zdecydujemy się kupić, na ścianie możemy tworzyć mozaiki według własnego pomysłu. W Polsce autoryzowani dystrybutorzy posiadają wiele ciekawych ofert, które z pewnością nie wyczyszczą portfeli właścicieli klubów. Co więcej, będą mogli spodziewać się sporych zysków, jeśli na ścianie wyeksponują kafelkami np. nazwę swojego klubu. Pomysłów na rozmieszczenie paneli świetlnych Nanoleaf nie brakuje, a jeśli kreatywności nieco zabraknie, z pomocą przyjdą nieocenione poradniki video. Zestaw 15 paneli wystarczy na stworzenie ciekawego projektu w pokoju dziecka, a i w klubie będzie można stworzyć coś naprawdę zaskakującego i wprawiającego w zachwyt wszystkich klubowiczów.

https://www.youtube.com/watch?v=na9Ea4eemY8

Panele świetlne Nanoleaf tworzą na ścianach pewien rodzaj sztuki. W salach klubowych dostarczają wielu ciekawych efektów oraz zwiększają chęci do zabawy, a w domu tworzą nastrój np. podczas grania na komputerze. Wiele zastosowań w tak małych kafelkach, które zrobią na znajomych dużo większe wrażenie nawet od tych ceramicznych.

Panele świetlne Nanoleaf 

Panele świetlne Nanoleaf