poniedziałek, 07 październik 2019 20:30

Blaszaki akrylowe – do wyboru, do koloru.

Garaże akrylowe Garaże akrylowe

Główną funkcją garażu jest możliwość przechowywania w nim samochodu oraz innych pojazdów mechanicznych.

Dzięki niemu jesteśmy w stanie ochronić je przed niekorzystnymi działaniami czynników atmosferycznych, utrudnić ewentualną kradzież, czy też zabezpieczyć przed wandalizmem. Oprócz tego garaż często traktujemy również jako miejsce do przechowywania narzędzi ogrodniczych oraz dokonywania drobnych napraw naszego auta.

Garaże akrylowe w kolorach z palety RAL

Jeśli stoisz przed wyborem garażu, a nie przemawiają do Ciebie blaszaki w standardowym szarym kolorze – nic straconego! Rozwiązaniem są blaszane garaże akrylowe, czyli nic innego jak blaszaki wykonane z blachy akrylowej zamiast ocynkowanej. Dostępne są one w kilkunastu kolorach! W palecie RAL znajduje się grupa odcieni żółtych, pomarańczowych, czerwonych i różowych, purpurowych i fioletowych, niebieskich, zielonych, szarych, brązowych, a także białych i czarnych. Jak widać – do wyboru, do koloru! Nie trzeba decydować się na jeden, ponieważ na indywidualne zamówienie Klienta istnieje możliwość połączenia barw np. cały garaż można pomalować w jednym kolorze, a bramę w innym. Dzięki temu konstrukcje wyglądają estetycznie, a przy tym nadal oferują zalety standardowych blaszaków. Ich cena jest stosunkowo niska, a montaż szybki.

Sprawdź: Garaże Akrylowe

Co z samodzielnym malowaniem blachy? Nie warto kupować ocynkowanego blaszaka, po to, aby później samemu go pomalować. Wydatki na kupno materiałów potrzebnych do wykonania tego zabiegu połączone z poświęceniem sporej ilości czasu wydają się być po prostu nieopłacalne.

Dodatki do garażu a komfort użytkowania

Oprócz wpływu na wygląd blaszaka, Klienci mogą również zwiększyć komfort jego użytkowania. Pomogą w tym wszelkiego rodzaju dodatki. Pierwszym, który należy wziąć pod lupę ze względu na coraz chłodniejsze dni jest ocieplenie metodą sandwich. Warto zastosować styropian o grubości 3 cm na ściany i 4 cm na dach. Ponadto można zdecydować się także na okno, które wpuści do środka naturalne światło oraz dodatkowe drzwi wejściowe dedykowane osobom, które nie mają czasu na otwieranie bramy albo nie zawsze mają taką potrzebę. Oprócz tego, garaże akrylowe można udoskonalić poprzez rynny, świetliki, czy też podnóżki.

Garaż blaszak

Garaż blaszak

Jeśli zatem liczysz na trwałość blachy, estetyczny wygląd i możliwość wyboru spośród szerokiej palety barw – blacha akrylowa będzie strzałem w dziesiątkę. Aby garaż blaszany stał się funkcjonalny, należy go dobrze zamontować. Dlatego też warto zlecić do fachowcom, którzy zadbają o najwyższą jakość materiałów i estetykę wykonania.

© 2013-2020 by SN2.EU