sobota, lipiec 13, 2024
wtorek, 20 lipiec 2010 20:38

Shuu na wakacjach

Bez instalacji oprogramowania, szybko i skutecznie, wyłącznie online i w dodatku gratis – tak komunikują się urlopowicze nowej generacji.
Shuu.pl – nowoczesne rozwiązanie pozwalające na utrzymanie kontaktu z bliskimi w czasie wakacji. Za darmo!
Shuu.pl to platforma komunikacyjna o wielu twarzach. Jedna z nich jest oświetlona słońcem, wsłuchuje się w szum fal i… pozwala pozostać w kontakcie z bliskimi, kiedy jesteśmy na wymarzonych, wyczekanych i słonecznych wakacjach.
Z dowolnego miejsca na Ziemi połączymy się z rodziną za pośrednictwem platformy internetowej Shuu.pl. Dzięki niej pokażemy bliskim zdjęcia, porozmawiamy przez wideokomunikator, zakreślimy na mapie miejsca, które zwiedziliśmy. Bezkosztowo.
Wyjazd wakacyjny to poważna sprawa – należy wybrać miejsce, które odpowiada wszystkim członkom rodziny, kupić przewodniki, spakować się, potem zastanowić nad tym, co możemy wyrzucić z bagażu, którego waga przekracza wszelkie limity… Kiedy się z tym uporamy, po kilku godzinach podróży rozpoczyna się czas, dzięki któremu nabieramy energii na cały rok. Kąpiemy się, opalamy, zwiedzamy. Słowem: ładujemy baterie! I tylko po to, by stracić niedawno odzyskany entuzjazm i siły, gdy po powrocie do domu otwieramy rachunek telefoniczny… Koszty roamingu bywają zabójcze, szczególnie jeśli wysyłaliśmy zdjęcia, chcąc, by nasi bliscy w domu choć przez chwilę poczuli się tak, jakby z nami wyjechali.
Komunikacja wakacyjna nie musi być źródłem stresu. Wystarczy skorzystać z komputera w hotelu lub kawiarence internetowej, przesłać link do swojego pokoju na shuu.pl osobom, z którymi chcemy rozmawiać i już możemy cieszyć się wideo rozmową i wspólnym przeglądaniem zdjęć on-line.
Platforma shuu.pl, w odróżnieniu od takich rozwiązań jak Skype i inne komunikatory, działa wyłącznie w oparciu o stronę internetową i nie wymaga instalacji, a jedynie rejestracji na stronie shuu.pl. Dzięki temu możemy połączyć się z własnym pokojem konferencyjnym z dowolnego komputera na świecie wyposażonego w kamerę i mikrofon. Naszych bliskich zapraszamy do wspólnego spędzania czasu przesyłając im link do pokoju – jedyne, co muszą zrobić, to kliknąć w niego, by do nas dołączyć.

Najważniejsze cechy shuu.pl:

•    Działa bez instalacji i jest kompatybilny z każdym sprzętem komputerowym – zadziała wszędzie;
•    Aby rozpocząć rozmowę, wystarczy wejść do wirtualnego pokoju konferencyjnego, klikając w link wysłany przez gospodarza;
•    W czasie wideo rozmowy jej uczestnicy mogą przeglądać zdjęcia na wirtualnej tablicy – jedynym takim narzędziu dostępnym online;
•    Pokój konferencyjny wyposażono w chatroom, co umożliwia komunikację tekstową jako uzupełnienie systemu wideokonferencyjnego (jeśli ktoś woli pisać, a nie mówić).