poniedziałek, 13 maj 2013 12:54

WiFi gdzie tylko chcesz – na balkonie, w ogrodzie i garażu

Wiosną i latem chętnie posurfowalibyśmy w internecie siedząc na balkonie czy w ogrodzie. Cóż z tego, jeśli często sygnał naszej sieci bezprzewodowej nie dociera nawet do części pomieszczeń w domu?! Zasięg WiFi ograniczają bariery architektoniczne oraz inne sieci i urządzenia w otoczeniu, jak choćby mikrofalówki.

Rozwiązaniem jest wykorzystanie wzmacniacza rozszerzającego zasięg radiowy naszej sieci – FRITZ!WLAN Repeater 300E.

Wzmacniacz FRITZ!WLAN Repeater 300E w łatwy i szybki sposób zwiększa zasięg i wydajność sieci bezprzewodowej oferując prędkość przesyłu danych do 300 MBit/s. Można go zainstalować w każdym gniazdku elektrycznym, a konfiguracja ogranicza się do naciśnięcia przycisku WPS. Repeater może pracować na dwóch częstotliwościach zapewniając odporność na zakłócenia (pasmo 5 GHz) oraz kompatybilność ze starszymi urządzeniami sieciowymi (w paśmie 2,4 GHz).

Dodatkowo jest wyposażony w gigabitowy port Ethernet do połączenia z siecią domową urządzeń bez funkcji WLAN (przewodowych), takich jak telewizor, odtwarzacze multimedialne, odbiorniki telewizji satelitarnej, drukarki i sieciowe dyski twarde.

Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia fabryczne szyfrowanie WPA2. FRITZ! Repeater 300E jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi routerami WLAN.

Sugerowana cena detaliczna FRITZ!WLAN Repeater 300E – 299 zł.

Urządzenie objęte 5-letnią gwarancją producenta.

Więcej informacji o rodzinie urządzeń FRITZ!: http://www.fritzbox.eu/pl

Wyświetlony 413 razy
© 2013-2019 by SN2.EU