wtorek, 15 styczeń 2013 12:02

Najnowszy tablet Sony Xperia™ S przetestowany

Xperia™ Tablet S trafił już na sklepowe półki. Okazję do przetestowania urządzenia mieli blogerzy kulinarni prowadzący popularny serwis Kotlet.tv – Paulina i Michał Stępień. Ze względu na unikalne rozwiązania zastosowane w najnowszym tablecie Sony, jest on odporny na zachlapania.
Ta funkcja znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia w takich miejscach jak kuchnia, gdzie może on być narażony na kontakt z wodą lub innymi płynnymi substancjami.

„Tablet od początku sprawia wrażenie solidnie wykonanego. Świadomość tego, że zachlapania go nie uszkodzą, jest bardzo komfortowa”. – mówi Paulina Stępień z Kotlet.tv.

Kotlet.tv testował Sony Xperia™ Tablet S przez 2 tygodnie. Michał i Paulina sprawdzali w jaki sposób urządzenie może ułatwić im gotowanie. Dzięki tabletowi połączonemu z Internetem mieli szybki dostęp do dowolnego przepisu. Specjalne aplikacje dostępne na system Android pozwoliły im na sprawne przeliczanie miar. Blogerzy mogli też w prosty sposób korzystać w czasie gotowania z poradników wideo dostępnych w sieci. Jednym z efektów wykorzystania tabletu przez Kotlet.tv jest film z przepisem na wyjątkowe kruche ciasteczka z migdałami, w sam raz na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Przepis można znaleźć pod adresem:  http://kotlet.tv/ciasteczka-z-migdalami.

Paulina Stępień: „Tablet sprawdził się w kuchni, gdzie zawsze można było po niego sięgnąć nawet mokrymi dłońmi, aby szybko sprawdzić czas pieczenia ciasta lub upewnić się, jakie są proporcje składników dla danego dania”.

Sony Xperia™ Tablet S posiada wyjątkową konstrukcję, dzięki której urządzenie jest odporne na zachlapania. Tablet ma również wbudowany pilot uniwersalny, co pozwala łatwo kontrolować pozostałe urządzenia elektroniczne znajdujące się w domu. Z kolei system operacyjny Android zapewnia nieograniczony dostęp do praktycznych aplikacji, dzięki którym gotowanie może stać się jeszcze przyjemniejsze.

We wrześniu 2012 roku TNS Polska przeprowadziło na zlecenie Sony badanie konsumenckie dotyczące wykorzystania urządzeń elektronicznych w domach. Wyniki badania pokazały, że tylko 20% posiadaczy tabletów korzysta z nich w kuchni, prawdopodobnie obawiając się zalania lub uszkodzenia. Dzięki Sony Xperia™ Tablet S i jego unikalnym cechom, użytkownicy mogą cieszyć się tym urządzeniem w każdym zakątku domu, także podczas gotowania.

Więcej informacji na temat Sony Xperia™ Tablet S znajduje się tutaj.

Pełne wyniki badania zrealizowanego przez TNS Polska dla Sony znajdują się tutaj.


 


Wyświetlony 855 razy
© 2013-2019 by SN2.EU