wtorek, 15 styczeń 2013 17:50

CompoXite już w Polsce

Firma GeiL wypuściła na polski rynek kolejny gadżet z serii EpicGear dla graczy. Tym razem to hybrydowy pad o zwiększonej odporności na zniszczenia – CompoXite.  Pad stanowi uzupełnienie linii, w której oferowana jest mysz Meduza oraz przystawka do kabla Scorpios.
Zastosowany w CompoXite, specjalnie zaprojektowany, wzór z teksturą 3D,  który nie odkształca się wraz z ruchem myszy, pozwala na zmaksymalizowanie kontroli i precyzji gryzonia. Splot materiału, z lukami między włosiem, umożliwia przenikanie dolnej warstwy, wykonanej z pomarańczowego krzemu, dzięki czemu czujnik HDST może osiągnąć większą czułość.  Natomiast opływowe krawędzie minimalizują zakłócenia kabla.

Spodnia warstwa, wykonana ze specjalnie modyfikowanego krzemu, zapewnia maksymalną przyczepność podkładki, a atestowana tkanina, którą została pokryta, jest odporna na wodę i zniszczenia. Spójność tych dwóch warstw uzyskano dzięki wysokiej temperaturze i specjalnej technologii zgrzewania materiałów.

CompoXite pozwala na znaczną optymalizację możliwości myszy. By to potwierdzić, przeprowadzono szereg testów, w których gryzonia prowadzono po różnego typu powierzchniach. Na tym modelu pada, wydajność znacznie przekraczała wyniki uzyskane na podkładkach wykonanych z innych materiałów.

Wymiary: 380 x 270 x 3 mm
Cena: 129 zł
© 2013-2020 by SN2.EU