środa, 16 styczeń 2013 16:36

Premiera Toshiba Satellite U920T

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, przedstawia najnowszy produkt, który dostępny jest obecnie wyłącznie w sieci sklepów Komputronik oraz w sklepie
internetowym Komputronik.pl: Toshiba Satellite U920t to ultrabook łączący pojemność tabletu z wydajnością laptopa, stworzony w oparciu o Windows 8, wyposażony w 12,5-calowy wyświetlacz.

OPIS PRODUKTU:

Ultrabook Toshiba U920t został wyposażony w rozwiązanie Intel Sensor Solution, które zarządza czujnikami mającymi wpływ na pracę i wydajność ultrabooka. Zaletą Satellite U920t jest jego szybki czas uruchamiania się – zaledwie w ciągu kilku sekund przechodzi do pełnej gotowości z trybu uśpienia. Jego przewagą nad innymi produktami to innowacyjnie zamocowana matryca. Pozwala ona użytkownikom na szybkie i łatwe przekształcenie laptopa w tablet. Dotykowy ekran z szerokim kątem widzenia i podświetleniem LED pozwala  cieszyć się obrazami w pełnej gamie kolorów. Ochronę wyświetlacza stanowi odporne na zarysowania szkło Corning Gorilla Glass z powłoką, która zapobiega pozostawianiu na nim odcisków palców.

Potężna moc
Satellite U920t został zaprojektowany tak, by sprostać wymogom najbardziej zaawansowanych programów. Wyposażony jest w kartę graficzną Intel HD Graphics 4000 oraz procesor trzeciej generacji. Nowy notebook jest świetnym rozwiązaniem dla osób przebywających w ciągłym ruchu, które chętnie skorzystają z wbudowanej pamięci SSD o pojemności do 256 GB oraz możliwości wyjątkowo szybkiego przesyłania danych. Dysk SSD jest cichy, odporny na wstrząsy, wydajny, przy czym nie wytwarzania ciepła.

Bogate wyposażenie
Satellite U920t został także wyposażony w pełnowymiarowe porty, wśród których znajduje się HDMI, dwa kontrolery USB 3.0 i czytnik karty SDTM. Jeden z portów USB ma funkcję Sleep-and-Charge, która umożliwia ładowanie smartfonów, odtwarzaczy MP3 czy innych przenośnych urządzeń elektronicznych w momencie, gdy ultabook jest wyłączony. U920t korzysta również z bezprzewodowej komunikacji za pośrednictwem WLAN i Bluetooth 4.0. Autorska technologia Intel Wireless Display pozwala na przesyłanie treści i oglądanie ich na ekranie kompatybilnego telewizora bez konieczności użycia kabla. Konwertowalny ultrabook firmy Toshiba ma dwie wbudowane kamery - umieszczona na przedzie matrycy oraz na tyle wyświetlacza.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sklepach Komputornik.pl w cenie 3 998,90 zł.

Z przyjemnością przedstawiam pierwszą w tym roku premierę, która ma miejsce tylko w sieci Komputronik – innowacyjny w swojej konstrukcji Satellite U920t marki Toshiba, wyposażony w najnowsze technologie, łączący w sobie właściwości tabletu i laptopa. Jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących kompaktowego, a zarazem wszechstronnego komputera przenośnego – powiedział Krzysztof Kunicki, Product Manager w Komputronik S.A.
Wyświetlony 571 razy
© 2013-2019 by SN2.EU