środa, 30 marzec 2011 12:28

Wręczono statuetkę Gentleman Roku 2010

22 marca br podczas elitarnej Gali w Hotelu Jan III Sobieski uroczyście wręczono statuetkę Gentleman Roku 2010 oraz wyjątkowy model zegarka Atlantic, kultowej linii Worldmaster z unikatowym mechanizmem Valjoux.
Te prestiżowe nagrody otrzymał Piotr Polk, wybitny aktor i piosenkarz.  Znany artysta właśnie promuje swój najnowszy album „Mój Film”.  Piotr Polk podkreśla, że utwory zawarte na tym krążku są szczególne i bardzo osobiste, że w pewnym sensie wyśpiewuje swoją biografię. Liryczne nuty kolejnych piosenek nastrajają do refleksji. Słuchając tego albumu nie sposób oprzeć się wrażeniu, że każdy z nich na charakter uniwersalny i że bez trudu można odnaleźć tu fragmenty i swojej własnej historii, swojego własnego filmu… Jednak nagrodzony Gentleman Roku 2010, zyskał uznanie i przychylność jury nie tylko dzięki swoim dokonaniom artystycznym, nienagannym manierom, znakomitej prezencji czy prezentowanej klasie w życiu osobistym i zawodowym. Piotr Polk ma też wielkie serce i zdobył uznanie za swoją działalność charytatywną na rzecz pomocy dla powodzian z Sandomierza. Zegarek, który otrzymał artysta to Atlantic Worldmaster Valjoux. Jest to sztandarowy model marki, elegancki, klasyczny i prestiżowy. Charakteryzuje się połączeniem innowacyjnych parametrów technicznych z elitarną nutą szyku.  Renomowany mechanizm Valjoux – serce zegarka, jest starannie ukryty pod dużą kopertą ze stali szlachetnej i można go podziwiać przez szklany dekiel. Najwyższej jakości brązowy, skórzany pasek i szafirowe szkło odporne na zarysowania zapewni niezmiennie piękną prezencję na nadgarstku jego posiadacza. 

- Biżuterią prawdziwego mężczyzny jest tylko obrączka i dobry zegarek, to zawsze powtarza nasz ambasador marki Krzysztof Hołowczyc– mówi Jarosław Guzek, brand manager marki Atlantic. – Dodam, że prawdziwy gentleman nosi tylko najlepsze zegarki, dlatego marki Atlantic nie mogło zabraknąć na dzisiejszej Gali. Mam nadzieję, że nasz wyjątkowy upominek będzie odmierzał Piotrowi Polkowi tylko wspaniałe chwile, a każde spojrzenie na tarczę zegarka będzie przypominać dzisiejszy dzień i zaszczytne wyróżnienie Gentlemana Roku 2010. 
Galę poprowadziła Anna Popek, dziennikarka i prezenterka oraz Aldona Orman, aktorka. Wydarzenie uświetniły występy wokalne Lidii Kopani i Gaba Kulka z zespołem. Wydarzenie uświetniły występy wokalne Lidii Kopani i Gaba Kulka z zespołem. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili znamienici goście m.in.: Laura Łącz, Adam i Marta Grycan, Ewa Kuklińska, Piotr Zelt, Jerzy Gruza, Bernard Hanaoka, Andrzej Sapkowski, Piotr Gruszka i Zbigniew Bartman (siatkarze reprezentacji Polski) oraz Maja Frykowska i Robert Sowa.
Dotychczas tą prestiżową nagrodą zostali uhonorowani m.in.: Krzysztof Hołowczyc (mistrz kierownicy i ambasador marki Atlantic), Andrzej Olechowski, Krzysztof Penderecki, Piotr Adamczyk, Jerzy Stuhr czy Janusz Gajos.
Wyświetlony 1944 razy
© 2013-2020 by SN2.EU