wtorek, 23 sierpień 2011 21:22

Niezbędnik stylowego mężczyzny

Najmodniejsze w tym sezonie botki, a do tego sztyblety, sznurowane półbuty czy wzorowane na modzie lat 80 buty za kostkę – takie propozycje w nadchodzącym sezonie jesień/zima 2011/12 zaoferują mężczyznom sklepy Deichmann. Bogata oferta pozwoli panom znaleźć odpowiednie obuwie zarówno na co dzień jaki i na formalne okazje. 
W nadchodzącym sezonie jedno jest pewne – na naszych ulicach królować będą botki! Ten rodzaj obuwia jest nie tylko wygodny, ale również wygląda doskonale. Kolekcja męska na sezon jesień/zima 2011/12 dostępna w sklepach Deichmann pokazuje, że w męskim wydaniu zdecydowanie największym zainte-resowaniem cieszyć się będą botki w surowym stylu. Istotnym modnym akcentem będą jasne podeszwy, które pojawią się w wybranych modelach. Wśród propozycji dla mężczyzn naturalnie nie zabraknie także butów wykończonych hitem nadchodzącego sezonu – sztucznym futrem. 
Z kolei do biura Deichmann zaproponuje panom sztyblety oraz nieco bardziej surowe sznurowane półbuty z ozdobną perforacją i delikatnymi aplikacjami. Panowie ceniący elegancję wybiorą z pewnością buty z wąskimi, lekko podniesionymi noskami. Z kolei mężczyźni w typie sportowca na pewno ucieszą się z butów do kostki w stylu lat 80-tych. Modna kolorystyka w męskim obuwiu to brązy, przede wszystkim kolor koniakowy i czekola-dowy, a także popiel i taupe (szarobrązowy).
Wyświetlony 1461 razy
© 2013-2019 by SN2.EU