poniedziałek, 25 sierpień 2014 22:27

Nowy wariant Tatry – Tatra Niepasteryzowane

Piwo Tatra Piwo Tatra

Grupa Żywiec wprowadza na rynek nowy wariant piwa Tatra – Tatra Niepasteryzowane. Nowy wariant to piwo o lżejszym charakterze niż Tatra Jasne Pełne, ale zgodnie z duchem marki Tatra, znakomicie wpisujące się w męski świat marki dla facetów z charakterem. Tatra, trzecia co do wielkości marka piwa na polskim rynku, dotychczas dostępna w dwóch odmianach: Jasne Pełne i Mocne, rozszerza rodzinę o produkt z segmentu piwnych specjalności.

„Dzisiejsi piwosze stawiają coraz wyższe wymagania lubianym produktom, jeszcze bardziej cenią sobie ich najwyższą jakość i przywiązują wagę do naturalnych składników, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, wprowadzamy na rynek nowy wariant doskonale już znanego piwa tym razem w wersji niepasteryzowanej” – mówi Barbara Rychel - Marketing Manager marki Tatra i Marek Regionalnych.

 

Dzięki połączeniu w odpowiednich proporcjach dwóch rodzajów chmielu: aromatycznego i goryczkowego, Tatra Niepasteryzowane wyróżnia się świeżym chmielowym smakiem i znakomitym aromatem, a brak pasteryzacji podkreśla naturalne walory piwa. Nowy wariant z portfolio Grupy Żywiec jest ciekawym produktem zarówno dla wiernych miłośników marki Tatra, jak i nowych konsumentów. “Dynamiczny rozwój segmentu piw niepasteryzowanych w Polsce był dla nas sygnałem, że nasi konsumenci oczekują różnorodności i nowości. Z badań wynika, że szerokie grono piwoszy bardzo dobrze ocenia naszą propozycję i deklaruje wysoką chęć zakupu. Jestem przekonana, że prawdziwi, mocni faceci z charakterem, docenią znakomity chmielowy smak i naturalnie orzeźwiające nuty nowej Tatry, a jej sukces przyczyni się do umocnienia pozycji marki na rynku” - mówi Barbara Rychel.

Wprowadzenie piwa Tatra Niepasteryzowane stanowi rozszerzenie oferty dla lojalnych konsumentów marki, otwierając segment piw niepasteryzowanych dla odbiorców kategorii z niżej średniej półki cenowej. Jest również kontynuacją strategii Grupy Żywiec budowania różnorodności i zakresu proponowanej oferty.

Nowa Tatra trafia do sklepów sierpniu 2014 r. Jest dostępna w butelkach 0,5 l i czteropakach puszki 0,5 l. Piwo Tatra Niepasteryzowane jest pierwszym piwem niepasteryzowanym Grupy Żywiec dostępnym w całej Polsce.

 

Wyświetlony 1487 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU