środa, 19 czerwiec 2013 15:55

Zaskocz znajomych smakiem tropików

Pogoda nie nastraja do leniwego wygrzewania się na słońcu? Nic straconego! Ściągnij słońce wprost do swojego mieszkania wraz ze smakiem tropików zamkniętych w butelce letniej edycji TOTINO!  TOTINO SUMMER EDITION to produkt przygotowany specjalnie na wakacyjne miesiące. 
Smak owoców – cytryny, limetki, pomarańczy i kiwi – przyniesie orzeźwienie podczas upalnych wieczorów oraz rozgrzeje atmosferę podczas tych zimniejszych.

Nowe TOTINO to oryginalna kompozycja smaku i aromatu. Dlatego idealnie komponuje się zarówno w towarzystwie dodatków, np. gazowanych napojów owocowych, jak i samodzielnie. Uracz znajomych lekkim smakiem egzotycznych owoców podanym w formie pysznego drinka. Podaj napój w wydrążonym ananasie, a zaskoczysz najbardziej wymagających smakoszy! Wprowadź  beztroską atmosferę w gronie przyjaciół, ściągając tropiki do swojego mieszkania.

Sposób podania:
TOTINO SUMMER EDITION doskonale smakuje delikatnie schłodzony z kilkoma kostkami lodu lub też w postaci orzeźwiającego drinka na kruszonym lodzie ze Spritem i świeżo wyciśniętym sokiem z cytryny.

Orzeźwiający drink z TOTINO:
-Kruszony lód
-Cytryna
-Sprite
Podawany w wydrążonym ananasie wraz z palemką
© 2013-2020 by SN2.EU