poniedziałek, 22 październik 2012 16:45

Absolut Story Pack- prawdziwa gratka dla kolekcjonerów

ABSOLUT pojawił się na globalnej scenie w 1979 roku i szybko stał się jedną z najlepiej sprzedających się marek wódki z segmentu Top Premium. Od lat ABSOLUT inspiruje zarówno produktowo, jak i reklamowo, a jego niecodzienne kampanie  stały się istotną częścią pop-kultury.

Ponad 30 lat temu ABSOLUT przełamał trendy obowiązujące w reklamie alkoholi mocnych i stworzył zupełnie nową jakość. W latach‘80 ABSOLUT wyszedł naprzeciw tradycyjnym, przesyconym informacjami kampaniom skupionym wokół „prawdziwego” faceta, stawiając po raz pierwszy  na wyeksponowanie samego produktu i czystą formę przekazu.

Pierwsza reklama pokazywała butelkę z aureolą na czarnym tle oraz krótki aczkolwiek wiele mówiący podpis „Absolut Perfection”. To właśnie ta reklama stała się jedną z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych na całym świecie. Po kampanii „butelkowej” przyszedł czas na serię przedstawiającą miasta. Rozpoczął ją ABSOLUT L.A.  a następnie pojawiły się kolejne.

Przez lata powstało ponad 1 500 reklam we współpracy z artystami z całego świata! Przy każdym projekcie ABSOLUT zapewniał artystom kreatywną wolność, dzięki czemu marka zachwyciła pomysłowością, zyskała wiarygodność oraz długowieczność.

Chcieliśmy przypomnieć naszym konsumentom, a tym młodszym przedstawić je może po raz pierwszy, kultowe kampanie ABSOLUT. Dlatego też postanowiliśmy pokazać je na jednostkowym opakowaniu. A że lubimy zaskakiwać naszych odbiorców,  do każdego opakowania dodaliśmy podkładki pod kieliszki.Aby uzbierać całą kolekcję należy kupić tylko 3 opakowania promocyjne- mówi Dorota Durakiewicz, Senior Brand Manager Absolut Vodka.

ABSOLUT tworzony jest przez ludzi z pasją, którzy każdego dnia dbają o znakomitą jakość procesu ciągłej destylacji. ABSOLUT produkowany jest przy użyciu najwyższej jakości składników w szwedzkim miasteczku Ahus, a jedno źródło pochodzenia daje gwarancję, że ABSOLUT zawsze jest tej samej jakości.

Dostępny w butelkach 0,7l od 15.09.2012

Cocktailowe przepisy na bazie ABSOLUT BLUE dostępne są na stronie:
http://www.absolutdrinks.com/en/drinks/with/absolut-vodka/

© 2013-2020 by SN2.EU