sobota, maj 25, 2024
środa, 26 wrzesień 2012 16:56

Rozbudź zmysły aromatycznym Canari Toffee

Nic tak nie relaksuje w natłoku codziennych obowiązków jak pyszny koktajl w beztroskim gronie przyjaciółek. Nie każdy lubi cierpki smak alkoholu, ale kto nie uwielbia słodkiego aromatu toffi? Jeśli chcesz zaskoczyć swoich znajomych niekonwencjonalnym drinkiem lub deserem, a tym samym nie zawieść oczekiwań, nie ma lepszego sposobu niż inspiracje z likierem Canari o smaku toffi!
Canari Toffee to pyszny trunek, który można spożywać w każdej postaci! Jego słodki aromat zamknięty został w nowoczesnej butelce dzięki czemu stanie się ozdobą każdego wieczoru. Ten alkohol idealny do kolorowych koktajli, które zachwycą panie swą słodyczą i lekkością. Lekko schłodzony, podawany w czystej postaci przypadnie do gustu także panom. Każdy natomiast, zwróci uwagę na walory jego kremowej konsystencji łącząc likier z lodami i deserami. Smak tradycyjnej polskiej krówki podkreślony delikatną nutą śmietanki tworzy niezrównaną gamę smaków. Idealnie sprawdza się także w połączeniu z kawą, nadając jej słodki i niepowtarzalny aromat.

Wielokrotnie nagradzany likier, daje gwarancję wysokiej jakości. Canari Toffee podbija już rynki zagraniczne, a czy uda mu się podbić twoje serce oraz kubki smakowe twoich znajomych?


Pomysł na drinka z Canari Toffee
•    50 ml mleka skondensowanego słodkiego
•    50 ml likieru CANARI TOFFEE
•    50 ml brandy 1804

Po ściance szklanki ostrożnie wlewać alkohole w podanej kolejności tak, by utworzyły warstwy.Canari Toffee
Pojemność: 350 ml
Cena: ok. 14 zł
www.vinpol.pl