niedziela, grudzień 10, 2023
czwartek, 10 czerwiec 2010 11:17

Powrót do doskonałości mężczyzny

Mężczyzna jest istotą doskonałą. Tak po prostu jest, było i będzie zawsze. To stwierdzenie, które nie podlega dyskusji. A przynajmniej mężczyźni o nim nie dyskutują.
Co prawda, na tej doskonałości z czasem zaczynają pojawiać się drobne rysy, które mogą przybrać w pewnym momencie formę solidnych pęknięć, ale z tym jest tak, jak z regulaminem wojskowym. Punkt pierwszy - dowódca ma zawsze rację. Punkt drugi - jeśli nie ma racji, patrz punkt pierwszy. Punkt pierwszy - mężczyzna jest istotą doskonałą. Punkt drugi - jeśli coś tej doskonałości przeczy, patrz punkt pierwszy. To tyle, jeśli chodzi o komunikat oficjalny.

W zaciszu łazienki sprawa wygląda nieco inaczej. Mężczyzna, prężąc się przed lustrem, pewnego ranka dostrzega, że mięśnie nie są już tak elastyczne i nie pulsują pod skórą. Na głowie nieco mniej włosów. Ostatniej nocy nie wszystko poszło tak, jak bywało kiedyś. Co się zresztą oszukiwać, nic nie udaje się tak jak kiedyś. A ten nowy, co go przyjęli w ubiegłym miesiącu do pracy, już trzy razy był szybszy w podsuwaniu szefowi pomysłów na nowe rynki zbytu. O tym, że teraz za nim oglądają się wszystkie baby w biurze lepiej już nie wspominać. W ogóle życie jest bez sensu. Stryjeczny dziadek szwagra prababki żony kumpla ze szkoły umarł na zawał, choć całe życie nie palił. W każdej chwili może nam spaść na głowę jakaś planetoida i wyginiemy jak dinozaury. Pewnie zresztą już jakaś leci w naszą stronę, tylko nie chcą nas straszyć.

I mężczyzna wychodzi z łazienki niby tak samo wyprężony i dumny ze swojej doskonałości jak zawsze, ale w środku całkowicie sflaczał i stracił chęć do życia. To znak, że najwyższa pora coś ze sobą zrobić. Rzucić palenie, zacząć regularnie bywać w siłowni. Tylko co z tego, skora pradziadek, nie, stryjek, no, ten, co to zszedł na zawał, nie palił. Nawet jeśli spędzać się będzie w siłowni po kilka godzin przez siedem dni w tygodniu, nigdy nie osiągnie się takiego wyglądu, jaki mają ci kolesie z reklam.

Oczywiście, zmiana stylu życia, diety, pozbycie się nałogów - to jest ważne. Ale trzeba czegoś jeszcze. Należy rozsądnie wybrać preparat, który wspomoże zmianę stylu życia, choć nie będzie obiecywał cudownych efektów w ciągu kilku dni. Ale co najważniejsze, będzie stopniowo dawał solidną dawkę energii, która pozwoli przeżyć dzień na pełnych obrotach, a wieczorem w pełni cieszyć się z faktu bycia mężczyzną. Ten warunek spełnia ProMen. I ma jeszcze jedną zaletę - zawiera niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu selen i witaminę E.

Selen jest pierwiastkiem śladowym, który długo posądzano o działanie toksyczne. Dopiero w latach sześćdziesiątych XX wieku odkryto, że spełnia w organizmie człowieka bardzo ważne funkcje. Selen wchodzi w skład enzymu, który chroni błony komórkowe i czerwone ciałka krwi przed niszczącym działaniem wolnych rodników. Wespół z witaminą E blokuje szkodliwe procesy utleniania w tkankach. Unieszkodliwiając niszczące działanie wolnych rodników, zapobiega powstawaniu zmian nowotworowych. Badania wykazały również, że selen wraz z witaminą E chroni serce i układ krążenia przed zmianami chorobowymi oraz wzmacnia sprawność funkcjonowania układu odpornościowego. Pomaga także w wydalaniu z organizmu szkodliwych metali ciężkich. Spowalnia proces starzenia się tkanek i pomaga w utrzymaniu ich młodzieńczej elastyczności.

Selen jest pierwiastkiem nietrwałym w organizmie i w zetknięciu z węglowodanami, zwłaszcza cukrami prostymi, staje się nieprzyswajalny i bezużyteczny dla organizmu. Dlatego osoby przejadające się słodyczami pozbawiają się tego cennego biopierwiastka. Mężczyźni dodatkowo tracą selen wraz ze spermą, ponieważ największe stężenie tego pierwiastka w męskim organizmie występuje w jądrach. A tymczasem niedobór selenu sprzyja pojawianiu się zwapnienia mięsni, depresji i spadkowi witalności, a w przypadku mężczyzn także impotencji i bezpłodności.

W tej sytuacji pozostaje jedno - sięgnąć po ProMen, który zawiera odpowiedni dla mężczyzn zestaw witamin i mikroelementów, stymulujących płodność i witalność oraz poprawiający ich kondycję psychiczną i fizyczną. Zalecany jest szczególnie dla mężczyzn przepracowanych, przemęczonych, prowadzących wyczerpujący tryb życia, aktywnych seksualnie.

ProMen jest preparatem dwufazowym, którego skład został ustalony w oparciu o męskie normy spożycia minerałów i witamin ustalane przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia). Zawiera dwa rodzaje kapsułek odpowiednich na dzień i na noc.

ProMen Faza 1 stymuluje i wzmacnia męski organizm w ciągu dnia, gdyż zawiera cynk - jeden z tzw. męskich pierwiastków, który zapewnia prawidłową czynność męskich narządów rozrodczych, zapobiega chorobom prostaty. Cynk bierze też udział w syntezie m.in. testosteronu oraz nasienia. Neutralizuje działanie metali ciężkich. Na niedobory cynku mężczyźni narażeni są szczególnie, ponieważ ich organizm traci go w sytuacjach stresowych, w czasie wysiłku fizycznego i uprawiania sportu.

Kapsułki ProMen Faza 1 zawierają również witaminę B12 zapewniającą wysoką aktywność oraz wpływającą na wzrost i pracę mięśni. Witamina B12 poprawia funkcjonowanie układu nerwowego. Odgrywa również ważną rolę przy odtwarzaniu kodu genetycznego. Ostatnie badania wykazują, że witamina B12 wraz z selenem i witaminą E zwiększają liczbę plemników, ich ruchliwość i żywotność. Trzecim składnikiem kapsułek na dzień jest żeń-szeń syberyjski, nazywany „tonikiem męskim". Zwiększa on wytrzymałość na stres, poprawia kondycję fizyczną i psychiczną, usuwa zmęczenie i wyczerpanie. Żeń-szeń syberyjski wpływa również korzystnie na produkcję testosteronu oraz powstawanie plemników, przez co zwiększa ilość i jakość nasienia, wzmacnia potencję.
ProMen Faza 2 regeneruje i oczyszcza męski organizm w czasie snu, ponieważ zawiera selen i witaminę E. Selen to drugi z tzw. męskich pierwiastków. Jest bardzo ważny dla potencji rozrodczej mężczyzn. Połowa zapasów selenu gromadzi się w jądrach i w nasieniu. Selen chroni przed uszkodzeniami genetycznymi i zapobiega uszkodzeniom plemników przez wolne rodniki. Poprawia parametry nasienia, zwiększa ruchliwość, żywotność oraz ilość prawidłowych, zdolnych do zapłodnienia plemników w nasieniu. Kapsułki ProMen na noc zawierają również WNKT omega 3 pochodzenia roślinnego, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mózgu, chronią serce, łagodzą stany zapalne i poprawiają działanie układu krążenia.
Jedno opakowanie ProMenu, wystarczające na 6 tygodni kuracji, kosztuje ok. 89 zł. Można go kupić w dobrych aptekach i na stronie www.tymofarm.pl.