czwartek, 09 wrzesień 2010 17:58

Męski punkt widzenia

Odżywcze właściwości i eleganckie opakowanie to tylko jedne z atutów nowej kolekcji CHI Man. Seria gotowa zaspokoić kosmetyczne potrzeby każdego mężczyzny zawiera unikalny szampon, odżywkę, żel, pastę body spray oraz lakier do włosów, a wszystko to w eleganckiej kosmetyczce.
Farouk Systems producent profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich przedstawia nową kolekcję produktów  do stylizacji włosów i pielęgnacji ciała – CHI Man. Tym razem amerykański producent wspiera potrzeby mężczyzn, którzy poszukują unikalnych produktów.

W skład serii CHI Man wchodzą:

CHI Man Dezodorant – o wspaniałym zniewalającym zapachu. Zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień. Dodatkowo zawiera unikalną formułę z jedwabnym kompleksem nawilżającym i chłodzącym ciało 24/7.

CHI MAN Daily Active Clean Shampoo jest istotną częścią codziennej praktyki uwodzenia. Delikatna formuła szamponu z zestawem składników odżywczych skutecznie myje włosy i masuje skórę głowy, zapewniając włosom niezwykłą objętość i grubość bez ich dodatkowego obciążenia.

CHI MAN Daily Conditioner Active Soothing energetyzująca bogata w odżywczo - lecznicze składniki roślinne odżywka, która natychmiast rozplątuje włosy, przywraca im doskonałą kondycję i energetyzuje skórę głowy. Włosy są miękkie, błyszczące i łatwe do ułożenia, a skóra głowy jest rewelacyjnie odświeżona.

CHI MAN Flexible Control Styling Gel  zmysłowy, elastyczny żel do włosów, idealny dla wszystkich fryzur. Unikalna formuła, wzbogacona o składniki roślinne, które zapewnią elastyczność z maksymalnym odświeżeniem i nabłyszczeniem włosów.

CHI MAN Radical Style Extreme Glue to uwodzicielski extra mocny żel, stworzony dla każdego rodzaju finezyjnej fryzury. To unikalna formuła, wzbogacona o składniki roślinne, która zapewni pełną kontrolę stylizacji z maksymalnym odświeżeniem włosów.

CHI MAN Flexible Styler Active Paste pobudzająca zmysły, nabłyszczająca, elastyczna i niesklejająca włosów pasta w formie kremu, przeznaczona do włosów wilgotnych lub stylizowanych. Jest idealna do nabłyszczenia z delikatnym usztywnieniem oraz do oddzielania poszczególnych kosmyków.

CHI MAN Groom & Hold Finishing Spray wszechstronny, szybkoschnący lakier o intrygującym zapachu z zaawansowaną formułą, która zapewnia elastyczność fryzury. Wzbogacony jest o ekstrakty roślinne, poprawia kondycję włosów zapewniając im niesamowity połysk.
© 2013-2020 by SN2.EU