poniedziałek, 12 sierpień 2019 12:52

Nie taka koloryzacja straszna, jak ją malują

Koloryzacja włosów Koloryzacja włosów

Koloryzacja włosów cieszy się nieustającą popularnością.

Jednak nie dla każdej z nas podjęcie decyzji o zmianie koloru włosów jest proste. Zaczynamy analizować wszystkie jej aspekty, zliczać zalety i wady. Prawda jest taka, że dzięki innowacyjnym technologiom, nawet trwała koloryzacja może być bezpieczna dla włosów. Jakie produkty wybrać, by móc cieszyć się pięknym, trwałym kolorem i zdrowymi włosami?

 

Loreal Dia Light

 

Jest to seria kremowych farb do kwasowej koloryzacji ton w ton. Doskonale sprawdzają się na każdego rodzaju włosach, także tych regularnie farbowanych i uwrażliwionych. Zacznijmy od tego na czym polega koloryzacja ton w ton.

  • Koloryzacja ton w ton

Ten rodzaj zabiegu pozwala uniknąć odrostów. Wraz z upływem czasu kolor wypłukuje się równomiernie i znika, dzieje się tak zazwyczaj po 4-5 tygodniach. Koloryzacja ton w ton jest też bardziej bezpieczna dla włosów, gdyż zapobiega powstaniu uszkodzeń w ich włóknach. Dodatkowo na jej korzyść przemawia czas, jaki musimy poświecić na zabieg. Zmiana koloru w tym przypadku zajmuje maksymalnie 20 minut.

Produkty te oparte są na kwasowej technologii. Dzięki temu domykają łuski włosów i przeciwdziałają przedwczesnemu wypłukiwaniu się koloru. Co więcej, dodają włosom spektakularnego blasku i eliminują bakterie. Sztuczny pigment łączy się z naturalnym, dlatego efekty koloryzacji Loreal Dia Light są niezwykle naturalne. Farby te umożliwiają zmianę odcienia o 2.5 tonu i zapewniają świetliste refleksy. Co więcej, ich receptury zostały pozbawione amoniaku. Nie podrażniają skóry głowy, dlatego unikniesz nieprzyjemnego swędzenia i pieczenia. Jak już wspominałam wcześniej, farby te służą do koloryzacji ton w ton, a więc zapobiegają odrostom. Bogata paleta kolorów daje gwarancję, że każdy znajdzie w niej odcień idealny dla siebie.

Nie przepłacaj

Zakup profesjonalnych farb może wiązać się z dużym kosztem, może, ale nie musi. Decydując się na zakupy w salonach fryzjerskich czy specjalistycznych sklepach musisz przygotować się na spory wydatek, a poza tym istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie dostaniesz odcienia, którego szukasz. Dlatego zdecydowanie lepszą opcją jest skorzystanie z ofert sklepów intranetowych. Na szczególną uwagę zasługuje sklep Ogalo.pl. Jego głównymi zaletami są: oryginalne produkty, niskie ceny, bogaty asortyment i ekspresowa wysyłka.

© 2013-2020 by SN2.EU