piątek, 05 kwiecień 2013 15:48

Steffen Möller ma nową twarz!

Zastanawiacie się co słychać u Steffena Möllera, najbardziej znanego Niemca w Polsce? Aktor i kabareciarz, ale przede wszystkim obiekt westchnień wielu Polek, ma nową twarz! I nie chodzi tu wcale o lifting…  

Chyba nie ma Polaka, który nie kojarzyłby charyzmatycznego i zabawnego Steffena Möllera z programu „Europa da się lubić” czy serialu „M jak Miłość”. Swoją otwartością i poczuciem humoru zaskarbił sobie sympatię polskiej publiczności. Po kilku latach intensywnej działalności w mediach nadszedł czas aby zobaczyć nową twarz aktora… dosłownie i w przenośni.

Dla wszystkich fanów Möllera mamy dobre wiadomości: po pierwsze nie chodzi o lifting, po drugie już niedługo będzie o nim bardzo głośno. Wszystko za sprawą nowej kampanii marki Wilkinson „Wilkinson. Nr 1 w Niemczech”, której twarzą został właśnie Steffen.

Möller zapytany o to co najbardziej lubi w swoim rodzinnym kraju, bez wahania odpowiada – Zdecydowanie niemiecka jakość. Kupuję tylko te rzeczy, które są najlepszej jakości. Marka Wilkinson to numer 1 w Niemczech wśród maszynek jednorazowych, dlatego bez obaw będę polecał ją każdemu.

Steffen Möller dodał też, że będzie potrzebował waszej pomocy, aby z powodzeniem zaprezentować swoje nowe oblicze kobietom... Śledźcie na bieżąco fanpage Wilkinson na facebooku:  http://www.facebook.com/WilkinsonPolska?ref=ts&fref=ts

© 2013-2020 by SN2.EU