środa, 27 marzec 2013 20:32

Golarka marki Braun ubrana w styl HUGO BOSS

Marki Braun i HUGO BOSS mają przyjemność przedstawić limitowaną edycję golarek Braun BOSS. Marka Braun, znana z zaawansowanych rozwiązań technologicznych, przy współpracy z Grupą HUGO BOSS, stworzyła najbardziej pożądany prezent dla mężczyzn w tym sezonie.

Limitowana edycja golarek Braun BOSS jest doskonałą reinterpretacja najlepszych golarek Braun ubranych w kwintesencję stylu HUGO BOSS. Golarki, których inspiracją była istota współczesnej elegancji i design, na pewno okażą się prezentowym strzałem w dziesiątkę. Pojawienie się na rynku limitowanej edycji szczególnie ucieszy kobiety, które chcą podarować swojemu mężczyźnie coś wyjątkowego. Tak niezwykły prezent, nie tylko przewyższy jego oczekiwania, ale także pozwoli na dopasowanie sposobu golenia do indywidualnych, męskich potrzeb. Limitowana edycja Braun BOSS to także pewność, że nasz mężczyzna otrzyma najbardziej stylowy upominek sezonu.

W skład limitowanej edycji golarek Braun BOSS wchodzą golarki z Serii 7: model 790cc, Serii 5: model 590cc a także z Serii 3: model 390cc. Golarki z Serii 5 i 7 w eleganckim komplecie zawierają także męskie podróżne etui marki BOSS. Czarne, ręcznie robione, ekskluzywne etui wykonane zostało z najwyższej jakości skóry, by chronić golarkę przed uszkodzeniem w domu jak i podróży. Także golarka z Serii 3 posiada w zestawie męskie etui ze srebrnym logotypem HUGO BOSS.

Seria 3, golarka Braun BOSS model 390cc – bezwzględna dla zarostu, delikatna dla skóry

Golarka Braun Serii 3 390cc z limitowanej edycji Braun BOSS to jedna z najlepiej sprzedających się golarek foliowych na świecie. Dedykowana jest mężczyznom, którzy nie uznają kompromisów i chcą, aby ich urządzenie było bezwzględne dla zarostu. Dzięki ulepszonemu systemowi ruchomych ostrzy, zwiększonej prędkość silnika i nowej folii SensoFoil™, golarka nie tylko zapewnia doskonały efekt golenia trzydniowego zarostu, ale jest także delikatna dla skóry. W porównaniu do golarek rotacyjnych, golarka Braun to 30% mniej podrażnień w rejonie szyi. Urządzenie posiada w komplecie automatyczną bazę czyszczącą Clean & Renew™.

Wystarczy nacisnąć jeden guzik, a baza samodzielnie w 3 krokach wyczyści, naładuje oraz nawilży golarkę. Baza czyszcząca działa w oparciu  o roztwór alkoholowy, który skutecznie usuwa zarost. Ostrza pozostają higienicznie czyste i nawilżone, co zapewnia ich maksymalną wydajność.

Podczas gdy golarka ładuje się w bazie czyszczącej z urządzenia uwalnia się świeży, cytrynowy zapach. Jedna godzina ładowania zapewnia do 45 minut bezprzewodowej pracy golarki. Krótkie, 5-minutowe ładowanie wystarcza na jednorazowe golenie. Wszystkie golarki z limitowanej edycji Braun BOSS są wodoodporne i mogą być myte szybko i łatwo pod bieżącą wodą.

Golarka posiada SmartPlug z wbudowanym regulatorem napięcia (100V-240V). Pozwala to na wygodne użycie urządzenia w domu lub podróży. Golarka posiada dwuletnią gwarancję.

Sugerowana cena detaliczna golarki z  limitowanej edycji Braun BOSS

Braun BOSS 390cc: 499 zł

© 2013-2020 by SN2.EU