poniedziałek, 11 luty 2013 21:17

Wilkinson promuje gładkie pocałunki

Czy wiecie, że całowanie się zwiększa poziom hormonów szczęścia w organizmie? W związku z tym Wilkinson przygotował coś specjalnego dla zakochanych! Każda para, która w Walentynki przyjdzie do drogerii Rossmann i pocałuje się przy kasie, otrzyma maszynkę Wilkinson Quattro Titanium lub Wilkinson Quattro for Women tylko za 1 zł. Przygotuj się i zdobądź maszynki na gładkie Walentynkowe pocałunki!

Co roku spędzacie Walentynki w ten sam sposób i tym razem macie ochotę zrobić coś szalonego? A co, gdybyście jeszcze dostali nagrodę za swoją odwagę?

Walentynki to święto, w którym zadbane i gładkie ciało to podstawa. Dlatego przed romantyczną kolacją warto wybrać się do jednej z 700 drogerii Rossmann i w tak przyjemny sposób zdobyć niezbędny walentynkowy gadżet, a przy okazji zapewnić sobie niezapomniane wrażenia.

W tym roku możecie zaskoczyć swoich ukochanych i dodatkowo w łatwy sposób zdobyć walentynkowy prezent. Wystarczy, że 14 lutego przyjdziecie z partnerem do drogerii Rossmann i pocałujecie się przy kasie. Każda zakochana para, która skradnie sobie całusa, dostanie za symboliczną złotówkę maszynkę Wilkinson Quattro Titanium lub Wilkinson Quattro for Women.

Wilkinson znany jest z wysokiej jakości produktów, które udowadniają, że golenie może być przyjemne. Maszynki męskie z linii Quattro wyróżniają na rynku unikalne ostrza wzmacniane tytanem, natomiast maszynki damskie z paskiem nawilżającym z jagód alcai zapewniają pełną ochronę i pielęgnację delikatnej kobiecej skóry.

© 2013-2020 by SN2.EU