czwartek, 12 luty 2015 11:36

Walentynki w brwinowskiej galerii

Walentynki w brwinowskiej galerii Walentynki w brwinowskiej galerii

Z okazji walentynek Galeria Brwinów zaprasza na kiermasz. W dniach 6-8 i 13–15 lutego każdy Klient odwiedzający centrum będzie mógł poczuć klimat Walentynek. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a do wygrania będzie między innymi romantyczna kolacja dla dwóch osób.

Dzień Zakochanych jest obchodzony niemal na całym świecie, ten zwyczaj przyjął się także w Polsce.

Galeria Brwinów z okazji Walentynek przygotowała atrakcje dla odwiedzających. W dniach 6-8 i 13–15 lutego w godzinach otwarcia galerii na odwiedzających czekać będzie moc atrakcji. Na tereniecentrum handlowego odbędzie się kiermasz, dzięki czemu wszyscy chętni będą mogli zakupićwyjątkowy, niepowtarzalny prezentów dla ukochanej osoby.

Ponadto każdy Klient, który zrobi w tym czasie zakupy w galerii, otrzyma kupon konkursowy uprawniający do wzięcia udziału w loterii. Wystarczy tylko go wypełnić i zostawiać u sprzedawcy, do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród np. kolacja dla dwóch osób, bukiet kwiatów czy biżuteria.

Walentynki to wyjątkowe święto, które kojarzy się nam z obdarowywaniem najbliższych kwiatami i drobnymi upominkami. W naszej galerii takie upominki będzie można wygrać na loterii. Walentynki zaczynamy świętować już od najbliższego piątku a atrakcji i niespodzianek nie zabraknie u nas aż do 15 lutego – mówi Anna Jadczak, przedstawiciel Galerii Brwinów.

Więcej informacji na oficjalnym facepage’u Galerii Brwinów na Facebooku https://www.facebook.com/GaleriaBrwinowStronaOficjalna?fref=ts

Wyświetlony 12145 razy
© 2013-2020 by SN2.EU