czwartek, luty 29, 2024
czwartek, 26 styczeń 2012 17:40

Na poligonie Hondy Civic

Jeżeli nie próbujesz czegoś nowego, nie zaczynasz chodzić własnymi, nieprzetartymi szlakami, w dzisiejszym świecie nie możesz się rozwijać. Tylko podążanie w poszukiwaniu zupełnie nowego spojrzenia na życie, odkrywanie nowych lądów, sprawia, że pokonujemy bariery, odkrywamy to, co dotąd niedostępne i przed nami zakryte.
Inżynierowie Hondy wykorzystali powyższą zasadę do poszukiwania nowych inspiracji i rozwiązań przy tworzeniu nowego modelu Hondy Civic, ale także w udostępnianiu nam nowej gry The Honda Experiment.  Bez podejmowania ryzyka nie ma zabawy- tak w grze, jak i w życiu.  
Nowe zawieszenie Hondy Civic to efekt całkowicie nowatorskich poszukiwań najlepszych wynalazców i inżynierów. Spróbuj poszukiwać nowych kierunków i spojrzeń wraz z nową grą Hondy- eksperymentuj i sprawdzaj rezultaty swojej zabawy. Emocje, rozrywka i nowe wyzwania zawsze zmuszają nas do rozwoju i satysfakcjonujących odkryć. Spróbuj przejechać się nową Hondą Civic i sprawdź, jak sprawdziły się poszukiwania i efekty stworzenia nowego zawieszenia- zupełnie inny komfort jazdy, nowa jakość podróżowania, poczucie bezpieczeństwa i wygody... Czy warto trzymać się przyzwyczajeń, pomimo tego, że nowe jest jeszcze lepsze, choć jeszcze nieznane? Zagraj w Hondę Experiment i nie bój się ryzykować, aby dać sobie szansę na wspaniałą zabawę i odkrycie nowych horyzontów... Kto nie ryzykuje, ten nie ma- zaryzykuj z Hondą...

Media