czwartek, maj 30, 2024
niedziela, 13 styczeń 2013 12:32

Zjedź poza szlak, zobacz nowy świat...

Siedząc na tym samym miejscu, nigdy nie poznasz smaku nowych krajobrazów, doznań, wrażeń zmysłowych i estetycznych... zaryzykuj, wybierz się w podróż w nieznane z Hondą Civic  . Zobacz świat z nowej, szerszej perspektywy, delektuj się jego nowym wymiarem, doświadczaj różnic i tego, co dotąd było przed Tobą zakryte.
Włącz silnik i zjedź ze znanego Ci szlaku. Zobacz, co czeka Cię za zakrętem, obserwuj i pochłaniaj doznania całym sobą, umysłem i duszą. Honda daje Ci szansę na spróbowanie czegoś zupełnie innego, niż dotychczas. Pozwól sobie na ryzyko, żyjesz tylko raz. Każdy człowiek ma swoje raje na ziemi, trzeba jedynie dać sobie szansę na odnalezienie ich... szukaj wytrwale. Delektuj się wygodą, bezpieczeństwem, nowoczesnymi rozwiązaniami, nowym zawieszeniem a przede wszystkim tym, co widzisz za oknem opuszczając utarte ścieżki i ulice...
Nowe horyzonty, nowe lądy i kontynenty. Nowe samopoczucie, smak i zapach. Uruchom wszystkie swoje zmysły i jedź w nowy, wspaniały świat, który ma wiele cudów i niespodzianek dla odważnych, którzy nie boją się ryzykować...Honda stworzyła zupełnie nowe spojrzenie-  samochód to środek do celu, który ułatwia nowe, bardzo dynamiczne a zarazem komfortowe przemieszczanie się, podróżowanie, zwiedzanie...Zapnij pasy i ruszaj w nieznane, w poszukiwaniu swojego raju z Hondą Civic.. Zobacz więcej i przejdz do kanału Hondy na Youtube tutaj.

Media