poniedziałek, kwiecień 22, 2024
środa, 25 wrzesień 2019 19:23

Sprawdź czy korzystanie z wirtualnego alkomatu ma sens

Badanie alkomatem Badanie alkomatem

Wirtualny alkomat to stosunkowa nowość na rynku. Jednak co to tak naprawdę jest? Nic innego jak aplikacja.

Pewnie wielu z Was zadaje sobie pytanie – ale jak to możliwe? Aplikacja, która sprawdzi zawartość alkoholu we krwi? Tak, to jest możliwe! Oczywiście wynik takiego pomiaru jest jedynie orientacyjny i nie zastąpi pomiaru wykonanego profesjonalnym sprzętem. Jest to jednak niezwykle wygodne rozwiązanie i pozwala na zorientowanie się jaki jest „nasz stan” bez wychodzenia z domu.

Jak działa wirtualny alkomat?

Jak już wspomniałam, wirtualny alkomat jest aplikacją, czyli szeregiem algorytmów i wzorów matematycznych. Są one tak opracowane, aby na podstawie kilku podstawowych danych obliczyć szacunkową zawartość alkoholu we krwi. Kilka kliknięć pozwoli nam na szybką ocenę naszego stanu. Tak wygląda testowa wersja aplikacji. Jak widać, jest ona bajecznie prosta w obsłudze i z pewnością nie sprawi nikomu żadnych problemów. A co najważniejsze – korzystanie z niej jest całkowicie darmowe.

Aplikacja wirtualny alkomat

Aplikacja wirtualny alkomat

Kiedy korzystać z wirtualnego alkomatu?

Odpowiedź jest bardzo prosta – zawsze wtedy, kiedy nie jesteśmy pewni swojego stanu i nie mamy pod ręką innych urządzeń, które mogą sprawdzić poziom alkoholu w naszym organizmie. Bez wątpienia aplikacja świetnie sprawdzi się po całonocnej, mocno zakrapianej imprezie, a nawet po rodzinnym grillu. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu i gotowe!

Gdzie skorzystać z wirtualnego alkomatu?

Wirtualny alkomat w wersji beta znajdziesz pod adresem: Wirtualny Alkomat. Kliknij i przetestuj już dziś!