niedziela, czerwiec 23, 2024
piątek, 25 maj 2018 08:42

Wygodna i bezpieczna podróż autem z wypożyczalni Carfree

Planowanie podróży jest zdecydowanie jednym z najbardziej stresujących elementów wyjazdu. Będąc kierowcą auta, nie tylko odpowiadamy w dużej mierze za komfort podróży, ale również jej bezpieczeństwo. I to nie tylko swoje, lecz także pasażerów. Wybór trasy, spakowanie bagażu, zaplanowanie postoi, zapewnienie że podczas jazdy nie wystąpią żadne usterki - i to wszystko na głowie jednej osoby.

Oprócz tego należy wspomnieć również o wszelkich czynnikach, na które wpływu nie mamy. Na trasie dużo zależne jest od pogody, innych kierowców oraz niestety pojazdu. Maszyny, jakimi są samochody, nieraz już płatały figle w najmniej oczekiwanym momencie podróży, a nawet najlepszy kierowca może sobie w trudnej sytuacji nie poradzić. Po to właśnie istnieje Carfree - wypożyczalnia aut z oddziałami w całej Polsce, by zapewnić bezpieczną i komfortową podróż.

 

Wypożyczenia auta na podróż

Wynajem auta jest o wiele lepszą opcją niż się często wydaje. Nie każdy pozwolić może sobie na posiadanie własnego auta, a nawet jeśli, to w przypadku dłuższych podróży prywatny samochód może okazać się złym wyborem. Najczęściej kupowanym autem przez Polaków są modele z segmentu A, czyli samochody osobowe. Choć są one idealne do jazdy na co dzień po mieście dla osób, które korzystają z nich do użytku własnego, to jest to również dla nich ograniczenie. Nie użyjemy samochodu miejskiego, jeśli chcemy wyjechać np. w podróż, która jest długa na kilkaset kilometrów. Auto miejskie również pomieści maksymalnie do 4 osób, nie zapewniając przy tym wcale dużo miejsca, a tym bardziej wygodnej podróży. Nie wspominając już o zupełnym braku przestrzeni bagażowej, które przecież jest tak ważna podczas wyjazdu na dłuższy okres.

Koszty wynajęcia takiego auta w Carfree również są bardzo przystępne. Jak podaje cennik wypożyczalni, za wypożyczenie auta z klasy C+ zapłacimy trochę ponad 100 zł za dobę. Z czego warto zaznaczyć, że cena jest zależna od okresu wynajmu. Im dłużej trwa nasz wynajem, tym mniejsza wyjdzie cena za dobę. W Carfree nie ma żadnych innych, ukrytych opłat. Wypożyczalnia nie wymaga od nas wpłacania kaucji, a wszystkie usługi są wliczone już w cenę wynajmu - firma zachowuje się w ten sposób bardzo fair w stosunku do klienta i dlatego właśnie skorzystało z niej już 20 tysięcy Polaków. Możemy również zapomnieć o niekończących się formalnościach. Podpisanie umowy, która jest bardzo przejrzysta, zajmuje maksymalnie 10 minut.

Z wypożyczonym autem po Polsce i zagranicą

Skoro już wypożyczenie auta mamy za sobą, możemy zabrać się za podróż. Podróż, którą zacząć możemy w jednym z 14 oddziałów Carfree w całej Polsce. Wśród najbardziej popularnych lokalizacji znajdziemy Warszawę, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań. Ale niekoniecznie musimy jechać aż do salonu, jeśli chcemy już cieszyć się wypożyczonym samochodem. Wystarczy, że ustalimy z salonem, że chcemy auto odebrać w wybranej przez siebie lokalizacji. Firma na prośbę podstawi auto i nie będziemy musieli z tego tytułu wnieść żadnych dodatkowych opłat. Zdać auta natomiast możemy w dowolnie wybranym przez nas oddziale, co oznacza, że żeby uniknąć dodatkowego płacenia, możemy wypożyczyć auto np. tylko na dzień podróży, później na tydzień je zwrócić i potem znów wypożyczyć na powrót. Jest to bardzo wygodne i oszczędne.

Wypożyczonym z Carfree autem możemy poruszać się bez problemu po całej Polsce, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, również wyruszyć nim za granicę. Nie musimy szukać dzięki temu wypożyczalni w innym kraju, możemy skorzystać z usług naszej rodzimej firmy. Cena wypożyczonego auta w tym przypadku nie zwiększa się, nie tracimy również żadnej z dostępnych w Polsce usług, takich jak serwis lub całodobowa pomoc konsultanta.

Bezpieczna podróż z Carfree

Wypożyczalnia aut Carfree upewniła się, by nasza podróż wypożyczonym autem przebiegła jak najbezpieczniej. Oferowane auta to nowe modele, które otrzymują regularne przeglądy i są sprawdzane po każdym użytkowniku. Jeśli wypożyczymy tu auto, to otrzymamy model wyczyszczony, posprzątany, zatankowany oraz przede wszystkim bez żadnych usterek. Jeśli natomiast, czynniki losowe zadziałają i zdarzy się, że auto nie będzie działać w stu procentach poprawnie albo nie będzie zdolne, to wypożyczalnia podstawi jak najszybciej auto zastępcze. Klient nie jest w tym przypadku obciążany żadnymi dodatkowymi opłatami ani nie wynikają z tego żadne inne konsekwencje. W przypadku stłuczki z innym kierowcą natomiast, należy jak najszybciej skontaktować się z policją oraz wypożyczalnią (infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę). Również w tym przypadku firma zachowuje pełen profesjonalizm. Auta specjalnie ubezpieczone w taki sposób, by klient nie musiał ponosić kosztów naprawy auta, dzięki czemu udział w szkodzie wypożyczającego jest zniesiony.

Wypożyczenie busa lub vana

Jeśli planujemy podróż w większym gronie, to należy oczywiście wypożyczyć pojazd większych rozmiarów. Zapewni to nie tylko większy komfort jazdy pasażerom i kierowcy, ale również odpowiednio dużą przestrzeń bagażową. W Carfree dostępne są 2 segmenty przeznaczone do podróżny w dużej grupie. Pierwszym jest klasa P, która reprezentowana jest przez Vany 7-osobowe. Tu znajdziemy takie modele jak Citroen C4 Grand Picasso, Chevrolet Orlando oraz Ford S-Max. W segmencie R za to znajdziemy busy, które pomieścić mogą aż do 9 osób. Dostępne w Carfree modele to Opel Vivaro Long i Renault Trafic Long.

Ceny oczywiście w tym przypadku trochę rosną, ale nadal wychodzi bardziej opłacalnie niż wypożyczanie dwóch aut. Jak podaje cennik Carfree za vana w najdroższym wariancie zapłacimy 199 złotych za dobę, podczas gdy za busa damy 249 złotych za dobę. A zdecydowanie jest to lepsza opcja niż wydanie pieniędzy na paliwo do dwóch samochodów.

Jak widać, z Carfree możemy liczyć na wygodną i bezpieczną podróż. Przestronne i nowoczesne auta w niskiej cenie, całodobowy serwis i bezpłatna pomoc drogowa, możliwość wypożyczenia samochodu, który pomieści całą rodzinę wraz z jej bagażami oraz dogodne lokalizacje salonów i profesjonalne podejście firmy do klienta sprawia, że jest to zdecydowanie lider w swojej branży, któremu warto zaufać.