poniedziałek, październik 02, 2023
poniedziałek, 11 maj 2020 11:22

Lakier, który sam naprawia rysy i uszkodzenia

Lakier do rys - sam naprawia Lakier do rys - sam naprawia

Piękno, klasa, szybkość i elegancja to podstawowe cechy doskonałego samochodu. Każdy właściciel, który już zdobył swoją perełkę, poświęca jej wielką uwagę. Dba o nią z prawdziwym zaangażowaniem, a każda ewentualna rysa na lakierze pojazdu jest dla niego niczym cios w serce. Rozumie to każdy, kto choć raz stał się w posiadaniu prawdziwego cacka.

Nie wszystko możesz przewidzieć!

Jednak istnieją też takie sytuacje wyższe, które mogą doprowadzić do zniszczenia lakieru. Deszcz, spadające gałęzie z drzew wprost na karoserię oraz grad, to czynniki, którym nie można zapobiec, ale można się z nimi liczyć. Chcąc ich uniknąć, zazwyczaj trzymamy samochód pod kloszem, co jest uciążliwe i niezwykle stresujące. Są też takie sytuacje, które bardzo trudno przewidzieć, jak rozwścieczona kobieta, chcąca zemścić się na właścicielu auta. Jak myślicie, do czego może być zdolna?

Czy istnieje lakier idealny, o który nie trzeba się bać?

Receptą na wszelkie sytuacje, na które nie mamy wpływu, jest innowacyjny lakier CarPro Immortal, zdolny do samoistnego leczenia wszelkich rys, nawet zrobionych nożem, czy wyjątkowo ostrym diamentem z pierścionka zawiedzionej kobiety. Jesteście ciekawi, jaką ma moc? Koniecznie obejrzyjcie najnowszy filmik i sprawdźcie, jak to działa w praktyce.

Lakier CarPro Immortal doktorem dla Twojej karoserii!

Lakier CarPro Immortal został opracowany w innowacyjnej technologii, która pozwala mu na samoistne leczenie wszelkich zarysowań, ubytków i bruzd. Jest doskonały do każdego typu pojazdu, który ma zawsze wyglądać tak, jakby dopiero wyszedł z salonu. Stosowany w samochodach osobowych, motocyklach i ciężarówkach, w których chcesz zachować nieśmiertelny połysk. Łatwy do nakładania, wydajny i niezwykle trwały oraz przede wszystkim wyjątkowo skuteczny.

Więcej o tuningu i programie do chip tuningu dowiesz się z bloga motoryzacyjnego Maxblog.pl

Pewnie nie możesz sobie teraz tego wyobrazić, jak lakier ma dokonać automatycznego leczenia zarysowań. Koniecznie oglądnij film, na którym pokazano cały proces.

W momencie wystąpienia zadrapania, samowypełniające się powłoki polimerowe dokonują automatycznej naprawy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowocześnie usieciowanej struktury, niezwykle silnej i odpornej na degradację.