sobota, lipiec 20, 2024
poniedziałek, 03 marzec 2014 16:18

Targi w Genewie bez wychodzenia z domu? Przyłącz się do wirtualnej wizyty

Co roku na genewskie targi przybywają tysiące fanów samochodów i motoryzacyjnych nowinek, aby podziwiać najnowsze technologie, trendy motoryzacyjne i koncepcyjne rozwiązania. W tym roku jeden z wystawców, firma Bridgestone, największy producent oponiarski na świecie, daje możliwość podglądania tej międzynarodowej imprezy na żywo bez ruszania się z domu!

Targi w Genewie to najbardziej wyczekiwana i obfita w premiery impreza motoryzacyjna w Europie. Tegoroczna, 84. edycja zapowiada się równie ciekawie, co poprzednie, a jeśli nie wierzysz…. przekonaj się na własne oczy.
Już 4. marca 2014 r. fani techniki samochodowej będą mogli zobaczyć przyszłość motoryzacji, zarówno osobiście, jak i wirtualnie. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na platformie internetowej Bridgestone www.beeneverywhere.eu. Firma Bridgestone specjalnie na tę okazję pozostawia do dyspozycji internautów reporterkę motoryzacyjną znaną z rajdów samochodowych, Rebeccę Jackson, która podczas targów będzie relacjonować poczynania najpopularniejszych producentów i ich najnowszych technologii.

Jak sterować Rebeccą? To proste, wystarczy dostęp do Internetu i profil na Twitterze, na którym za pomocą hashtagów można oddawać głosy na adres @BridgestoneTyre, na najciekawsze stoiska Targów Samochodowych w Genewie (#bridgestone, #audi itp.), które odwiedzi Rebecca.
Bridgestone w tym roku również przedstawi swoje europejskie i światowe premiery na własnym stanowisku. Podczas tegorocznych targów producent stawia przede wszystkim na hasła bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju, prezentując swój wkład w tworzenie ekologicznej wizji mobilności. Do takich innowacji należą opony Bridgestone AirFree, które nie wymagają powietrza i nadają się do pełnego recyklingu, czy technologia ologic, zaprojektowana na wyłączność pierwszego, w pełni elektrycznego modelu BMW i3. Wśród ekspozycji nie zabraknie także dobrze już znanych opon Ecopia EP001S z oceną AA pod względem efektywności paliwowej i przyczepności na mokrej nawierzchni oraz najnowszych modeli zimowek Blizzak LM001, testowanych niedawno na kole podbiegunowym.

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie to gratka nie tylko dla motoryzacyjnych entuzjastów. Ciekawi wystawcy z całego świata, efektywna oprawa i rozgłos targów to także atrakcja dla tych, dla których samochody to temat poboczny w życiu codziennym. Dzięki Bridgestone także i oni, którzy nieszykują się, żeby pojechać na targi osobiście, mogą na własne oczy zobaczyć gorące nowinki świata motoryzacji, odbywając wirtualną podróż z własnej kanapy wprost do Szwajcarii. 

Rozpoczęcie targów, zarówno oficjalne, jak i wirtualne, odbędzie się 4. marca 2014r. Pełna lista wystawców i plan targów znajduje się na stronie www.beeneverywhere.eu/#social.
Zapraszamy na stanowisko Bridgestone: stoisko nr 6253, hala 6, 4-16 marca 2014 r.