piątek, luty 23, 2024
wtorek, 24 wrzesień 2013 16:04

Bridgestone świętuje dwusetne MotoGP™ w Misano

 Zwycięzcy konkursu fotograficznego Bridgestone 2013. Zwycięzcy konkursu fotograficznego Bridgestone 2013.

Po ponad dziesięciu latach dominacji w wyścigach motocyklowych, firma Bridgestone świętuje dwusetne zawody Grand Prix MotoGP™ przejechane przez zawodników na oponach Bridgestone. Od czasu pierwszego zwycięstwa w Mistrzostwach Świata MotoGP™ w 2007 roku i zostania pierwszym w tych zawodach wyłącznym dostawcą opon w 2009

, tegoroczny wyścig Grand Prix w Misano jest kolejnym ważnym etapem w długiej i owocnej współpracy z MotoGP™.

Z okazji dwusetnego Grand Prix Bridgestone odbyła się druga edycja prestiżowego konkursu fotograficznego Bridgestone. Po inauguracyjnej edycji konkursu na cześć setnego zwycięstwa Bridgestone w MotoGP™ w 2012 roku, w tym roku tematyka konkursu utrzymana była w duchu nowej kampanii Bridgestone zatytułowanej „Everywhere”, kojarzącej się ze spontanicznością i wrażeniami z podróżowania.

Najlepsze trzy zdjęcia wybrane przez panel ekspertów zostały ogłoszone podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w piątek, 13 września. Gratulujemy Borowi Dobrinowi, którego zwycięskie zdjęcie idealnie pokazuje emocje i pasję pierwszego zwycięstwa Marka Marquéza w MotoGP™ podczas tegorocznego Grand Prix Stanów Zjednoczonych. Zdjęcie to nie tylko ukazuje zwycięstwo pojedynczego zawodnika, lecz także dowodzi, jak ważny jest dobry, wspierający team. Dwadzieścia najlepszych prac konkursowych pokazano podczas Grand Prix na specjalnym stanowisku Bridgestone w Misano; można je także zobaczyć na stronie www.bridgestonenewsroom.eu.

Dwusetne zawody Grand Prix MotoGP™ są dowodem nieustającej pasji Bridgestone jako producenta opon do jazdy, innowacyjności i precyzji. Firma już spogląda w przyszłość, by nieustannie pomagać tym najbardziej prestiżowym wyścigom motocyklowym wspiąć się jeszcze wyżej.

 

 

Dodatkowe informacje na temat tradycji wyścigowej Bridgestone: www.bridgestonemotorsport.com

Dodatkowe informacje na temat kampanii Bridgestone „Everywhere”: www.beeneverywhere.com