piątek, luty 23, 2024
czwartek, 20 czerwiec 2013 16:21

Rowerowa fascynacja z Empikiem

Sezon rowerowy w pełni. Wielu z nas właśnie „przesiadło się” z samochodu czy komunikacji publicznej właśnie na rower, inni regularnie wybierają się na weekendowe wycieczki. Jazda rowerem nie tylko świetnie wpływa na nasze zdrowie, ale też pozwala ominąć miejskie korki. Rower bardzo często odzwierciedla osobowość swojego właściciela. Jak popracować nad nowym wizerunkiem naszego jednośladu? Wystarczy wykorzystać dodatki rowerowe, które pozwolą nam wyróżnić się spośród kolorowej grupy cyklistów.

Znajdziecie je w Empiku obok najnowszych propozycji przewodników po trasach rowerowych i turystycznych.

Nie wyobrażasz sobie tygodnia bez swojego „rowerowego kompana”? Niecierpliwie czekasz na koniec zajęć na uczelni czy w pracy i wypatrujesz weekendu, żeby tylko wskoczyć na rower? Jazda rowerem, bez względu na wiek, pozwala zachować smukłą sylwetkę, usprawnia pracę mięśni, poprawia funkcjonowanie układu oddechowego i układu krążenia, a zatem wydolność całego organizmu. Wycieczka rowerowa to niezawodna metoda na relaks, poprawę samopoczucia i zastrzyk pozytywnej energii.

Rowerowych imprez nie brakuje! Przed nami wiele okazji, by zaprezentować się w nowej „rowerowej odsłonie”. Czas zadbać o odpowiednią „stylówkę”! Nasz jednoślad dzięki nowym, oryginalnym elementom w mgnieniu oka zyska niepowtarzalny charakter, który możemy podkreślić, dobierając kolorowe i unikalne dodatki rowerowe. Są proste w montażu, za to niezawodnie sprawią, że będziemy wyglądać oryginalnie i stylowo. Odblaskowe dodatki mają nie tylko walory estetyczne. Warto je zamontować także z przyczyn praktycznych – dzięki nim będziesz lepiej widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego.

Dla tych, którzy cenią sobie indywidualny styl i chcą, aby ich pojazd wyglądał oryginalnie i kolorowo, Empik przygotował ciekawą propozycję dodatków rowerowych „Horizone”. W kolekcji znajdziecie między innymi: odblaskowe klipsy i opaski, które zapewnią dobrą widoczność na drodze, łatwą do montażu silikonową, wielozadaniową lampkę LED, unikalny designerski dzwonek rowerowy czy żelowy pokrowiec na siodełko, który skutecznie zwiększy komfort jazdy. Podczas przejażdżki rowerzyści docenią silikonowe, wodoodporne lampki ostrzegawcze wyposażone w diody LED, designerski bidon ze specjalnym zamknięciem, który ułatwia picie podczas ruchu, a zawieszona pod siodełkiem torba rowerowa będzie idealna na niezbędne przedmioty, takie jak telefon czy portfel.

Z takim wyposażeniem będziemy gotowi na każdą przejażdżkę. Warto podjechać dodatkowo do Empiku, gdzie na dziale książek na pewno wyszperacie najnowsze propozycje ciekawych tras wycieczek rowerowych oraz przewodników turystycznych.

Kolekcja praktycznych i stylowych dodatków rowerowych „Horizone” jest dostępna we wszystkich salonach Empik w Polsce – już tylko do końca czerwca z rabatem 50%.