piątek, wrzesień 29, 2023
środa, 20 czerwiec 2012 18:04

Bestsellery GOA Lacoste. Zegarki o egzotyce Indii

Specjalnie dla tych, którym bliski jest klimat dalekich Indii Południowej Azji, malowniczość tamtego terenu, spowodowana bliskością górskich pasm Himalajów i Karakorum oraz głębią błękitu Morza Arabskiego, marka Lacoste stworzyła kolekcję wyjątkowych zegarków GOA. Geograficznie, Goa to po prostu stan na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego, dla miłośników czasomierzy natomiast, nazwa ta oznacza linię zegarków, która od momentu wejścia na rynek, na początku zeszłego roku, sprzedaje się w oszałamiającym tempie, nie zależnie od pory roku.

Tak jak rejon Goi zachwyca turystów przepięknymi, dziewiczymi plażami czy klimatycznymi wioskami położonymi wśród pól ryżowych, tak zegarki z kolekcji GOA Lacoste ujarzmiają wzrok i zachwycają kombinacją kolorów. Nie sposób nie zauważyć ich na półce wśród innych zegarków. To najbarwniejsza i najbardziej kolorystyczna kolekcja zegarków Lacoste.

Szeroki wachlarz różnorodnych czasomierzy przyciąga fanów ciekawych i unikalnych dodatków. W każdym sezonie GOA oferuje nowe zegarki w różnych, zaskakujących wariacjach kolorystycznych. Wszystkie zegarki  z tej linii posiadają silikonowy pasek, plastikową kopertę, stalowy dekiel, 3ATM oraz mechanizm markowych zegarków SEIKO.

 

Z każdą kolejną edycją, kolekcja GOA jest jeszcze bardziej sportowa i jednocześnie jeszcze bardziej elegancka, jeszcze bardziej klasyczna i kolorystycznie świeża.

Tym samym inspiracja latami 80’tymi i stylem funky jest mocno zauważalna i co najważniejsze jest ona doceniana przez kolejnych miłośników tych egzotycznych czasomierzy.

Najnowsza kolekcja na lato 2012 to paleta 12 różnie połączonych kolorów, tak dla mężczyzn jak i kobiet, w osobliwy sposób odzwierciedlająca ducha marki Lacoste, który cechuje prostota i radość życia.

Oficjalnym dystrybutorem zegarków Lacoste w Polsce jest firma Zibi S.A.

Zegarki GOA dostępne w cenie 399 zł.