czwartek, lipiec 18, 2024
czwartek, 21 wrzesień 2023 16:02

Kolekcja Science, czyli synteza nauki i mody!

Kolekcja Science Medicine Kolekcja Science Medicine mat. prasowe

Poznaj nową odsłonę kolekcji Science, która w fascynujący sposób spaja świat Medicine z nauką. Tym razem tematem przewodnim stała się mikrobiologia – łączą ją przedstawieni na ubraniach naukowcy, eksperymenty oraz odkrycia naukowe!

 

Czy znasz historię „nieśmiertelnej Henrietty Lacks”? Jej komórki pomogły zmniejszyć ilość testów na zwierzętach. Przekonaj się, jak eksperymenty chemiczne Louisa Pasteura wpłynęły na przemysł kulinarny. Odkryj historię początków genetyki, w której ważną rolę odegrał... groszek. To jednak nie koniec ciekawostek, jakie zgłębisz dzięki tej kolekcji. Jest ich znacznie więcej!

Science to niezapomniane doświadczenie dla entuzjastów nauki i nie tylko, aby poszerzać horyzonty i czerpać inspiracje z otaczającego świata. Kolekcja zachwyca eksperymentalnymi wzorami i mikrobiologiczną paletą barw. Grafiki wykorzystane na ubraniach edukują i rozwijają wyobraźnię –każdy element kolekcji został oparty na konkretnych zagadnieniach naukowych, procesach mikrobiologicznych oraz wynalazkach – tworząc niezwykłą synergię pomiędzy faktami naukowymi a światem mody. Kolekcja Science to hołd złożony odkrywcom i… ludzkiej ciekawości!

Odkrywaj z Medicine fascynujący świat wielkich wynalazków w zupełnie nowym wydaniu!

Eksploruj, podziwiaj, doświadczaj!

https://wearmedicine.com/l/kolekcja-science-mikroswiat