niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 28 sierpień 2023 15:23

Kolekcja AW23 Lee dla dzieci

Kolekcja AW23 Lee dla dzieci Kolekcja AW23 Lee dla dzieci mat. prasowe

Lee prezentuje nową, zabawną kolekcję dla dzieci w sesji zdjęciowej AW23: "Lee Kids Everyday", która oddaje ducha dzieciństwa poprzez dżins.  Lee, renomowana marka denimowa, z radością ogłasza nadchodzącą sesję zdjęciową jesień-zima 2023. Zatytułowana "Lee Kids Everyday", ta urzekająca sesja zdjęciowa ma na celu pokazanie zabawy, radości i wolności, które towarzyszą młodości, wykorzystując dżins jako główny motyw.

 

Esencja zabawy dzieci jest pięknie uchwycona w tej tętniącej życiem sesji zdjęciowej. Od placu zabaw po park, skatepark lub miejskie otoczenie, sesja zdjęciowa odbywa się w różnych zabawnych środowiskach. Celem jest stworzenie swobodnej atmosfery, która zachęca dzieci do wyrażania siebie i dobrej zabawy podczas noszenia dżinsów.

Fotograf stara się uchwycić szczere i spontaniczne momenty, które podkreślają wyjątkową osobowość i indywidualność każdego dziecka. Zdjęcia obejmują zachwycające ujęcia indywidualne, ujęcia grupowe uchwycające radosne koleżeństwo dzieci oraz momenty, w których dzieci wchodzą w interakcję z rekwizytami i akcesoriami, co dodatkowo wzmacnia zabawny motyw.

Pomimo tego, że jest pełen kolorów, żywiołowości i poczucia beztroskiej przygody, nacisk kładziony jest na charakterystyczne produkty marki oraz koncepcję, że dżins to nie tylko tkanina, ale plac zabaw, na którym dzieci mogą odkrywać, tworzyć i bawić się bez końca.

Lee zaprasza wszystkich do śledzenia premiery kolekcji jesień-zima 2023, w której pojawią się te zachwycające zdjęcia. Sesja zdjęciowa doskonale uosabia zaangażowanie marki w celebrowanie dzieciństwa, zachęcanie do wyrażania siebie i inspirowanie młodych umysłów poprzez modę.

#LeeKidsEveryday

Aby uzyskać więcej informacji o Lee i zapoznać się z ich najnowszą kolekcją dla dzieci, odwiedź ich stronę internetową pod adresem www.lee.com. Pozostań w kontakcie z Lee w mediach społecznościowych, aby otrzymywać ekskluzywne aktualizacje dotyczące kolekcji jesień-zima 2023.

O Lee®

Lee®, marka należąca do Kontoor Brands (NYSE:KTB), od ponad 130 lat jest pionierem w celowo projektowanej odzieży dżinsowej i codziennej. Jako kultowa amerykańska marka, dziedzictwo Lee jest wypełnione modowymi nowościami, które charakteryzują się innowacyjnymi krojami, definiującymi epokę sylwetkami i legendarnymi detalami w stylach dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Młodzieńcza energia Lee, niesłabnący optymizm i nieustraszona pewność siebie stworzyły pokolenia lojalistów marki na całym świecie.

Strona internetowa: www.lee.com Instagram: @leejeanseurope TikTok: @leejeanseurope

O Brand Machine Group (BMG)

BMG to międzynarodowy właściciel marek modowych i specjalista w zakresie licencjonowania, posiadający zróżnicowane i wiodące w branży portfolio marek modowych, sportowych i outdoorowych, obejmujące odzież i akcesoria dla dorosłych i dzieci, w tym Lee® kids. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu BMG specjalizuje się w globalnym licencjonowaniu i współpracuje z uznanymi liderami rynku, aby zarządzać płynnym i opartym na współpracy procesem projektowania, produkcji i dostarczania wysokiej jakości produktów, jednocześnie dbając o DNA swoich marek. Strona internetowa: www.brandmachinegroup.com Instagram: @brandmachinegroup

Prasa / PR

W przypadku zdjęć i zapytań dotyczących PR prosimy o kontakt z Giną DiGregorio, szefową marketingu w Brand Machine Group. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kolekcja będzie dostępna dla sprzedawców detalicznych za pośrednictwem BMG.

Zapytania dotyczące sprzedaży należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..