środa, 11 marzec 2020 18:52

#YouRule

Esprit your rules

Letnia kampania marki Esprit zrywa z wszelkimi stereotypami, a zamiast tego stawia na kultowe i eleganckie stylizacje celebrując radość z życia!

 

Od samego początku Esprit w pełni czerpie ogromną radość z życia. Uprzedzenia, stereotypy czy antypatia ? Nic bardziej mylnego! Marka zdecydowanie propaguje różnorodność i równość płci oraz stara się inspirować i zachęcać do  poszerzania swoich horyzontów. W myśl tej idei powstała  letnia kampania #YouRule, która pozwoli Ci uwolnić się z codziennej rutyny, przełamać schematy i kreatywnie rozwijać się! Ambasadorką kolekcji została Eunice Beckmann- profesjonalna piłkarka UEFA, która promuje obecność kobiet w sportach oraz na menedżerskich stanowiskach. Jej przesłanie do wszystkich kobiet i dziewczynek brzmi:

                                               Złam- zmień- rządź  #YouRule

Odrodzenie kultowych stylizacji Esprit

Przywitaj lato w odnawialnych i wysokiej jakości ubraniach zainspirowanych klasykami marki Esprit. Kolorowe paski, abstrakcyjny wzór paisley oraz motyw Esprit doskonale uzupełniają styl kolekcji, który jest ukłonem do dziedzictwa marki. Swetry, sukienki oraz trencze w klasycznym stylu to must-have, który świetnie sprawdzi się w casualowych, letnich stylizacjach. 

Szukasz idealnej pary spodni? Z wyższym stanem, rurki, kuloty, a może dzwony? W nowej kolekcji marki Esprit znajdziesz to, czego potrzebujesz! Dobieraj, zakładaj, ściągaj i baw się! Zmieniaj zasady panujące w modzie i wyraź siebie dzięki stylizacjom. 

Wspomnienia z lat 80

Zainspirowana latami 80., letnia kolekcja marki Esprit na nowo definiuje najbardziej popularne sylwetki i style dekady. Dresy, neonowe kolory oraz sprany denim świetnie sprawdzą się w casualowych stylizacjach. Hit kolekcji? Zdecydowanie bandana Esprit! Ten retro dodatek możesz wykorzystać jako apaszkę do włosów, zawiązać wokół szyi albo przyczepić do spodni- 

Bandana sprawi, że w każdej stylizacji będziesz wyglądać modnie i dlatego nie może jej zabraknąć w Twojej letniej garderobie.

Skoncentruj się na zrównoważonym rozwoju

Marka Esprit stosuje innowacyjne i zrównoważone rozwiązania w procesach produkcji ubrań. Mając ogromną świadomość o sytuacji w jakiej znajduje się nasza planeta, Esprit w najnowszej kolekcji wdrożył nowe metody produkcji takie jak LENZINGTM ECOVEROTM , która wykorzystuje wiskozę z recyklingu. Dzięki temu marka może zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Niestety największy ślad węglowy powstaje w procesach produkcji denimu. W celu zminimalizowania szkodliwego wpływu na środowisko  marka Esprit zainicjowała system Cradle-to- Cradle CertifiedTM obejmujący ponad 70% denimowych ubrań. 

Esprit #YouRule

Esprit #YouRule

Esprit #YouRule

Esprit #YouRule

Esprit #YouRule

Esprit #YouRule

Esprit #YouRule

Esprit #YouRule

 

Wyświetlony 135 razy
© 2013-2020 by SN2.EU