piątek, wrzesień 29, 2023
środa, 28 sierpień 2019 12:33

KENDALL + KYLIE – marka najpopularniejszych sióstr Hollywood dostępna w Polsce!

Kendall Kylie FW2019 Kendall Kylie FW2019

Kendall i Kylie Jenner bardzo szybko zyskały status wyjątkowych osobowości medialnych. Te wszechstronnie utalentowane supergwiazdy mediów społecznościowych opanowały także rynek kosmetyczny i modowy.

Kendall i Kylie w obrębie swoich SM gromadzą ponad 240 MILIONÓW FOLLOWERSÓW! Bez wątpienia są dwiema najbardziej popularnymi ikonami swojego pokolenia.

Wysokiej klasy materiały i klasyczne wzory składają się na to, czym jest KENDALL + KYLIE. Marka stworzona przez kobiety i dedykowana  kobietom bazującym na dynamicznym, energicznym stylu życia. KENDALL + KYLIE to nowoczesna, współczesna kolekcja łącząca w sobie wyrafinowany styl i świetną jakość. Marka KENDALL + KYLIE łączy w sobie styl dwóch zupełnie różnych osobowości. Kendall wprowadza do brandu wyszukane, klasyczne wzory o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie. Kylie wnosi do kolekcji eklektyczną oryginalność i element zabawy.

W ofercie marki znajdziemy m.in. sportowe sneakersy, rockowe botki, czy kultowe ugly shoes. Wybór akcesoriów jest również bardzo szeroki! Designerskie plecaki, praktyczne nerki, shopperki idealne na zakupy, czy niebanalne kopertówki.  W końcu – kto wie, co jest najmodniejsze w tym sezonie, jeśli nie siostry Jenner?
Kendall+Kylie

Kendall+Kylie

Kendall+Kylie

Kendall+Kylie

Kendall+Kylie

Kendall+Kylie

Kendall+Kylie

Kendall+Kylie

Kendall+Kylie

Kendall+Kylie

Kolekcja torebek oraz butów marki KENDALL + KYLIE jest dostępna na stronie polskiego dystrybutora – www.kk-pajar.mmsport.pl.