piątek, wrzesień 29, 2023
środa, 08 czerwiec 2016 12:49

Wildfox i Lazy Oaf w TFH Koncept

TFH Koncept to jedno z miejsc w Warszawie, obok którego nie przejdzie obojętnie żaden koneser mody. Idea sklepu jest jasna: skupienie czołowych polskich marek streetowych i nie tylko, jak np. Local Heroes, Yeah Bunny, ale też Paprocki&Brzozowski czy EST by Es. Warto zwrócić uwagę na fakt, że TFH Koncept ma w swoim asortymencie zagraniczne marki, których nie znajdzie się w innych sklepach w Polsce, czyli Wildfox i Lazy Oaf.

Lazy Oaf to brytyjska marka, która swoim charakterystycznym stylem wyróżnia się na rynku i traktuje modę z „przymrużeniem oka". Ich ubrania nawet w pochmurny dzień wywołają uśmiech na naszych twarzach za sprawą zabawnych printów i szerokiej gamy kolorystycznej. Marka posiada 250 butików na całym świecie, a w Polsce to właśnie TFH Koncept współpracuje z nią na wyłączność.

 Wildfox to natomiast amerykańska marka znana z zabawy nadrukami i kolorem ale przede wszystkim z ich szalonych lookbooków. Charakterystyczną stylistykę streetwear’u wymieszanego z vintage doceniają największe światowe gwiazdy. W bluzach Wildfox nie można przejść niezauważonym!

TFH Koncept to nie tylko sklep stacjonarny. Zajrzyj na www.tfhkoncept.com, gdzie możesz nabyć także ubrania od Wildfox i Lazy Oaf!