wtorek, 05 maj 2020 11:55

Silne kobiety, przy których nikomu nie stanie się krzywda!

Wrangler x Herder Stories Wrangler x Herder Stories

Wrangler x Herder Stories to nowa kampania marki i hołd złożony silnym kobietom. Przedstawia inspirujące portrety odważnych i nieustraszonych kobiet, które dbają o ludzi ze swojego otoczenia.

Każda z nich udowadnia, co znaczy hasło kampanii Wrangler – Wear With Abandon – żyjąc pełnią życia i akceptując wszystko, co ono przynosi. Bohaterki zostały uwiecznione w kampanii cyfrowej i filmie dokumentalnym, zrealizowanym w Mexico City. Każdą z nich cechuje odwaga i każda z nich nosi denim Wrangler.

 

Miriam jest kierowcą taksówki i świadczy usługi wyłącznie dla kobiet. Jej samochód to  bezpieczne schronienie i przestrzeń terapeutyczna. Miriam jeździ ulicami Mexico City, ale nie boi się nocy, a jej opanowanie sprawia, że pasażerki też nie odczuwają strachu. Jest jednocześnie aniołem stróżem i doradczynią, która wysłuchuje historii podróżujących z nią kobiet, bezpiecznie dowożąc je do domu.

WIĘCEJ CENNYCH CHWIL
MNIEJ RUTYNY

Wrangler x Herder StoriesWrangler x Herder Stories

Miriam została wybrana do kampanii ze względu na pewność siebie i odwagę. Wykonywana praca daje jej wolność i niezależność w branży zdominowanej przez mężczyzn, jednocześnie zapewniając bezpieczną podróż w mieście, w którym zwykłe przemieszczanie się ulicami jest niebezpieczne dla kobiet.

WIĘCEJ JEDNOŚCI
MNIEJ PODZIAŁÓW

Wrangler - Herder StoriesWrangler - Herder Stories

Kolejną gwiazdą kampanii jest Maria, właścicielka agencji modelek i castingowej, która promuje różnorodność i inkluzyjność. Maria nosi dżinsy Retro. To autentyczna para spodni ze wszystkimi legendarnymi detalami projektowymi, charakterystycznymi dla oryginalnych dżinsów Wrangler z prostą nogawką.

WIĘCEJ UCZUCIA
MNIEJ ODRZUCENIA

Wrangler kampania Herder StoriesWrangler kampania Herder Stories

Olantha emanuje swobodą w szortach z wysoką talią, inspirowanych modelami retro z odciętymi nogawkami. Maria jest uosobieniem niezależności i charakteru. Ma na sobie dżinsy mom w stylu lat 90. z wysoką talią i skróconymi nogawkami.

Projekt Herder Stories realizowany jest w  ramach globalnej kampanii Wrangler – Wear With Abandon™. W kampanii tej wierzymy, że życie jest o wiele ciekawsze, gdy żyjemy odważnie i w pełni. Wrangler x Herder Stories jest o kobietach, które nie podążają ślepo za tłumem i odważnie konfrontują się z tym, co przynosi każdy dzień. Zawsze we Wrangler. Wear With Abandon™

© 2013-2020 by SN2.EU