poniedziałek, 01 październik 2012 21:20

Konkurs z „Krainą namiętności“. Wygraj książkę!

Tytułowa kraina to dolina pełna winnic i czarowna sceneria dla burzliwej historii miłości Valerii i Francisca. Ona jest piękną i silną kobietą, która doskonale wie, czego chce. On to błyskotliwy i przedsiębiorczy przystojniak.

Co się zdarzy, gdy zostaną partnerami w interesach?

„Kraina namiętności” na kanale Zone Romantica codziennie od 18:00, po trzy odcinki.

No właśnie, co się dzieje, gdy partnerami w interesach zostają piękna kobieta i seksowny mężczyzna? Gdy ścierają się ze sobą dwie niezwykle silne osobowości. Czy jest szansa na prawdziwe uczucie między partnerami w życiu zawodowym? Czy też musi się to skończyć klapą?

I tego właśnie dotyczy zadanie konkursowe. Krótko opisz jakimi partnerami w interesach będą Valeria i Francis.

Odpowiedzi nadsyłajcie Państwo na nasz adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs będzie trwał przez tydzień (2.10 - 9.10.2012)

Nagrody:

5 książek Lisy Kleypas „Znajdź mnie”

Jako prawdziwa miłośniczka zwierząt i natury, Beatrix Hathaway zawsze lepiej czuła się w lesie niż na sali balowej. Zaczęła więc wierzyć, że jej przeznaczeniem jest przejść przez życie bez miłości. Kapitan Christopher Phelan jest przystojnym, odważnym żołnierzem, który po powrocie z frontu planuje ożenić się z przyjaciółką Beatrix, uwielbiającą życie towarzyskie i flirt Prudence Mercer. Zakochał się w niej korespondencyjnie, nie wiedząc, że to Beatrix była autorką listów, które podtrzymywały go na duchu na polu bitwy. Christopher wraca do domu, zdecydowany odnaleźć kobietę, którą pokochał, i podbić jej serce...

Wyświetlony 1259 razy
© 2013-2019 by SN2.EU