środa, 02 październik 2019 14:38

Design Cart wchodzi na rynek pozycjonowania sklepów internetowych

Design cart pozycjonowanie stron Design cart pozycjonowanie stron

W Polsce rynek pozycjonowania stron internetowych czy sklepów z roku na rok ciągle rosną.

W ostatnich latach również zwiększyła się świadomość osób prowadzących działalność gospodarczą, że posiadane strony internetowej, firmowej to podstawa ale też trzeba ją pozycjonować w wyszukiwarkach internetowych. Co raz to nowe firmy wchodzą do branży pozycjonowania.

W Polsce rynek pozycjonowania stron internetowych czy sklepów z roku na rok ciągle rosną. W ostatnich latach również zwiększyła się świadomość osób prowadzących działalność gospodarczą, że posiadane strony internetowej, firmowej to podstawa ale też trzeba ją pozycjonować w wyszukiwarkach internetowych. Co raz to nowe firmy wchodzą do branży pozycjonowania.

Wczoraj czytałem artykuł na jednym z portali technologicznych, że studio Design Cart ma zamiar rozpocząć przygodę z pozycjonowanie ale uwaga, tylko sklepów internetowych i to swoich klientów. Temat dla mnie niezwykle ciekawy z powodu z powodu częstej współpracy z tą pracownią programistyczną. Skąd taki nietypowy start w świadczenie usług pozycjonerskich. Jak tłumaczy kierownik działu Design Cart SEO, nie jest to typowe rozszerzenie działalności firmy a jedynie wsparcie klientów usługą która ma cechować się jakością. Czyżby klienci Design Cart mieli problem ze znalezieniem dobrej firmy pozycjonerskiej? Zacznijmy od tego że główną klientelą studia to właściciele sklepów internetowych po naszej zachodniej granicy, tam na rynku SEO nie jest już tak różowo jak u nas. Po pierwsze metody są nie co inne. Praktycznie każda firma wymaga umowy rocznej. W przypadku braku efektów w pozycjonowaniu nie można jej zerwać. Na rynku niemieckim mamy do czynienia z ogromnym niedosytem ludzi którzy coś wiedzą. Otwarcie pracowni pozycjonerskiej jest reakcją na zgłoszenia i prośby klientów studia.

Warto przypomnieć że wiosną tego roku firma otworzyła pracownie webmasterską w Berlinie, świadcząc usługi tworzenia stron internetowych, które wspierane ich autorskim systemem zarządzania treścią, wyciągają niezłe noty na takich portalach jak Awwwards czy Best Css.

Jak ma się wygląd pozycjonowanie sklepów internetowych? Studio twardo stawia na unikalne treści zwłaszcza jeżeli chodzi o opisy produktów. Jest to w sumie najczęściej i najgorszy zarazem błąd popełniany przez sprzedawców. Wiadomo że po 2012 roku Google jest nad wyraz wyczulone na kopie treści. Mimo to na większości sklepach internetowych można spotkać powielone opisy produktów lub ich brak.

Z informacji które wyciągnąłem jeszcze z innego serwisu firma stawia mocno na współpracę z linkhause co oznacza że główną drogą pozycjonowania będzie zdobywanie linków z artykułów sponsorowanych. Jak wcześniej wspomniałem firma zapowiadała jakość i po dobranych metodach jest ona widoczna. Oczywiście wpływ na koszty pozycjonowania wybór ten będzie miał ogromny.

Samej firmie życzę szerokiej drogi, a chętnych do podjęcia pracy zapraszam na stronę studia Design Cart w celu złożenia oferty. Jeżeli praca ze studiem SEO będzie się tak samo układała jak w przypadku projektów związanych z e-commerce to naprawdę gorąco polecam.

Wyświetlony 286 razy
© 2013-2019 by SN2.EU