środa, 06 maj 2020 20:49

Przesyłaj paczki wygodnie i bezpiecznie z serwisem lepszykurier.pl!

Kurier Kurier

W dzisiejszych czasach chyba praktycznie każdy, w większym bądź mniejszym stopniu korzysta z usług kuriera. Usługi doręczania paczek oferuje coraz więcej różnych operatorów, a co więcej tego rodzaju usługi można dziś bardzo łatwo zamówić przy pomocy Internetu. W związku z tym powstało dużo serwisów, pośredniczących w świadczeniu tego rodzaju usług, także klientom indywidualnym.

 

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego kuriera ?

Kwestie, które są dla nas z punktu widzenia klientów najistotniejsze w związku z dostarczaniem przesyłek pod wskazany adres to przede wszystkim niezawodność, bezpieczeństwo przesyłki i czas potrzebny na jej dostarczenie. Istotny aspekt stanowi również cena. Możliwość zamówienia kuriera do domu w tzw. opcji od drzwi do drzwi jest o tyle wygodne i praktyczne, że pozwala nam na wysyłkę, nawet naprawdę dużych gabarytów. Serwis lepszykurier.pl pozwala nawet na wysyłkę paczek paletowych o masie powyżej 1000 kg, zarówno na terenie kraju, jak też poza jego granicami.

Bo w transporcie najważniejszy jest klient i jego przesyłka !

 

W trosce o zadowolenie naszych klientów prowadzimy bardzo szeroką ofertę różnego rodzaju usług, począwszy od niewielkich paczek, w dostarczaniu których najistotniejsza jest niska cena i szybka dostawa, aż po duże gabaryty i najbardziej priorytetowe przesyłki. Wysyłanie nigdy nie było prostsze, przyjemniejsze, szybsze i tańsze - razem z lepszykurier.pl przekonasz się, co naprawdę oznacza, że kurier jest lepszy od innych, a nawet najlepszy. Co więcej, aby ułatwić Państwu proces wysyłania dużej ilości paczek oferujemy możliwość integracji konta na naszym serwisie z Twoim profilem na Allegro lub z Twoim sklepem internetowym. Dzięki temu przesyłanie i nadawanie, nawet bardzo dużej ilości paczek staje się zdecydowanie łatwiejsze, niż normalnie. Nie musimy bowiem wprowadzać wszystkich danych wysyłki manualnie, jedynie sprawdzając ich poprawność. 

Aby zamówić kuriera wystarczy wypełnić jedynie cztery kolejne kroki!

 

Nadawaj przesyłki kurierskie - kliknij.

 

Na początek należy wypełnić formularz, w którym wpisuje się jedynie niezbędne informacje, które pomagają nam poprawnie zrealizować dane zamówienie. Dzięki jego przejrzystej budowie w trakcie wypełniania i zmieniania parametrów przesyłki ciągle można kontrolować cenę danej usługi.

Po wypełnieniu całego formularza przechodzimy do opcji opłacenia wybranej opcji przesyłki.

Płatności można realizować od razu po zamówieniu usługi, lub rozliczać się z nich w formie okresowej. Początkowo płatności realizuje się poprzez przelew internetowy, a więc najłatwiejszy sposób na opłacenie naszego zamówienia.

W trzecim, kolejnym kroku należy wydrukować list przewozowy i zaplanować odbiór paczki. Otrzymasz link, dzięki któremu będziesz mógł sam ustalić dogodny termin odbioru przesyłki oraz będziesz mógł wydrukować etykietę, niezbędną do nadania paczki u kuriera. Ostatni krok stanowi odpowiednie opakowanie paczki i oczekiwanie na przyjazd kuriera w wyznaczonym dniu i godzinach jej odbioru. 

Jakie przesyłki nadasz w serwisie lepszykurier.pl

  • przesyłki krajowe
  • przesyłki zagraniczne

Jaki kurier w serwisie:

  • kurier Dhl
  • kurier Inpost
  • Kurier Fedex
  • kurier Ups
  • kurier Dpd
  • paczkomaty Inpost
  • paczka w Ruchu

Jakie korzyści dla nadających ?

Serwis wspomaga nadania różnymi technologiami od nadania koperty po przesyłkę paletową. Nadania wspomagają integracja z serwisem Allegro. Można skorzystać również z wielu dostępnych integracji ze sklepami internetowymi. Dla stałych nadających oferowane są atrakcyjne indywidualne cenniki. Wspieramy również dodatkowymi usługami jak wypłatą pobrania w 48h od doręczenia przesyłki. 

Zapraszamy do współpracy.

Zespół lepszykurier.pl

 

Media

© 2013-2020 by SN2.EU