czwartek, 05 wrzesień 2019 10:50

Oryginalne strony internetowe dla firm

Strony dla firm Strony dla firm

Obecnie internet jest tak przepełniony stronami internetowymi że jedyną drogę którą może obrać przedsiębiorca dla prezentacji swojej firmy w sieci to oryginalność.

Wyróżnienie się z tłumu to jedyny sposób aby inni Cię dostrzegli, a następnie zapamiętali. Oryginalna strona internetowa świadczy też o kreatywności, innowacyjności firmy dla której to została stworzona. Dzisiaj przedstawię kilka oryginalnych serwisów internetowych, które mogą być pewnym drogowskazem dla potrzebujących inspiracji

Strona internetowa szkoły artystycznej z Krakowa

 Strona szkoły artystycznej

Strona dla szkoły artystycznej

Bardzo oryginalna strona internetowa reprezentująca szkołę artystyczną. Jak przystało na placówkę rozwijającą kreatywność w dzieciach, strona internetowa stworzona dla szkoły oddaje w pełni to co w niej się dzieje. Strona WWW jest kolorowa, zdjęcia wplecione w szatę graficzną są unikalne i idealnie do niej pasują, ale to cecha wielu dobrze wykonanych stron internetowych. W tej witrynie moją uwagę przykuł front witryny internetowej. Stworzony jest bloków kolorowych budową przypominających styl metro z Windows 8. Kolorystyka oraz dodanie dodatkowego tła w tym przypadku sprawia że serwis jest niepowtarzalny a interakcje osadzone w „kaflach” pogłębiają to wrażenie. Więcej tej stronie przeczytasz na stronie twórców (https://www.designcart.pl/tworzenie-stron-www.html).

Witryna internetowa 4System z Zielonej Góry

Strona 4system

Strona 4system

Niezwykle oryginalny serwis internetowy stworzona dla firmy system. Strona internetowa ma wyjątkową responsywność. Tutaj się skaluje na bieżąco nawet wielkość czcionki. Szata graficzna jest rozpięta na całą szerokość strony. Znajdziemy tu ciekawe kompozycje „kafelkowe” - obrazy łączone z treścią z głęboką interakcją na zachowania użytkownika. To co mi podoba się w tym serwisie to współpraca tła strony z treścią. W przypadku tego serwisu internetowego to treść razem z otoczeniem tworzą spójny design. Jest to zdecydowanie najlepsza strona internetowa z branży pozyskiwania funduszy unijnych. Jeżeli jest ciekawy jakie rozwiązania technologiczne zastosowano przy produkcji tej witryny, przeczytaj więcej.

Strona WWW dla biura podróży

Serwis Asia Dream Tips

Serwis Asia Dream Tips

Serwis internetowy Asia Dream Trips znalazł się w moim zestawieniu ponieważ nie jest taki jak wszystkie serwisy internetowe biur podróży. W przypadku tej branży mamy zazwyczaj jeden schemat. Białe tło i zdjęcie wybrzeża w Grecji lub Chorwacji do tego jakaś Pani w okularach na leżaku i jest. Witryny te nie zaskakują choć w większości są czytelne i wygodne w użyciu. Serwis który prezentuję ma w sobie nutę tajemniczości. Gdy połączy się ją z krajami azjatyckimi do których nawiązuje oferta firmy mamy już całkiem ciekawy klimat. Materiały, treści przedstawione na tej stronie internetowej pomimo wieku oraz ciemnym stylu prezentują się bardzo dobrze. Jeżeli chcesz poznać szczegółach technologiczne kliknij więcej.

Jest wiele serwisów internetowych w sieci, ale tylko garstka zdobędzie uwagę użytkowników sieci. Są to strony oryginalne i nowoczesne. Warto dążyć do kreatywnego, modernistycznego wizerunku w sieci. W niej bowiem powiedzenie „jak Cię widzą tak Cię piszą” ma jeszcze więcej wspólnego z prawda niż w rzeczywistości poza światem wirtualnym.

Wyświetlony 510 razy
© 2013-2019 by SN2.EU