czwartek, 28 luty 2013 13:42

Dekoracje do pokoju dziecięcego

Dekoracje i dodatki do pokoju dziecięcego są niezwykle ważne. Nie tylko dlatego, że nadają pokoikowi niecodzienny, kolorowy, bajeczny charakter. Ale przede wszystkim dlatego, że są bardzo praktyczne.

Bawią
Kolorowe gadżety, dodatki i dekoracje są zwykle źródłem świetnej zabawy. To właśnie one inspirują, motywują i stymulują postęp psychoruchowy najmłodszych. Odpowiednio dobrane ułatwiają rozwój osobowości dziecka, pozwalają z radością odkrywać świat i jego tajemnice, zamieniają zwykły pokój w przestrzeń kreatywną, pełną pozytywnej atmosfery i twórczej aury.

Uczą
Zabawa i nauka mogą iść w parze. O ile tylko odpowiednio dobierzemy dekoracje do pokoju pociechy. Są takie przedmioty, dzięki którym edukowanie się może być przyjemnością. Pudełko Zoo Skip Hop ze sklepu www.babymama.pl jest na to doskonałym przykładem. To niebanalna i ciekawa ozdoba pokoju dziecka i pojemny, kompaktowy, lekki organizer na zabawki. Wystarczy odrobina fantazji, dobrze sformułowana zachęta do posprzątania i stojące w rogu lub na półce pudełko na zabawki Skip Hop, aby pociecha bez trudu posprzątała klocki, książeczki i pluszaki porozrzucane po pokoju. Dzięki takim dodatkom zwykłe czynności stają się niezwykłe.

Dla każdego
Pudełko Zoo Skip Hop nadaje się do przechowywania najróżniejszych rzeczy- od książeczek, gier, klocków, lalek czy samochodzików, pluszowych misiów aż po dziecięce ubrania i buty. To modny, ciekawy i stylowy dodatek do dziecięcego pokoju. Jest lekki, kompaktowy, prosty w obsłudze, łatwy do utrzymania w czystości i całkowicie bezpieczny dla dziecka - nie zawiera BPA, ftalanów i PCV.

Pudełko Zoo Skip Hop cena: 75,00 pln www.babymama.pl

© 2013-2020 by SN2.EU